Menu Close

Kultūrinis ugdymas

Kultūrinis ugdymas – tai ugdymo būdas, kai su ugdymu susijusioms problemoms spręsti pasitelkiami profesionalūs menininkai bei kultūros atstovai. Kultūrinio ugdymo metu mokytojai ir mokiniai ugdo XXI amžiaus gebėjimus, pažinimo bei kultūrinę kompetencijas, taip kurdami įdomų, patrauklų mokymosi turinį.

Rajoninė mokinių technologijų olimpiada

Kovo 20 dieną vyko rajoninė mokinių technologijų olimpiada Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, TUM projekto atnaujintuose technologijų kabinetuose. Olimpiados tema – „Kūrybos virusas 2024 m.“. Olimpiadoje dalyvavo 16 mokinių iš Klaipėdos rajono savivaldybės mokyklų.

Olimpiada buvo organizuojama trims amžiaus grupėms (7-8, 9-10 ir 11-12 kl.) pagal atskiras technologinio ugdymo programas. Olimpiados dalyviai savo gebėjimus demonstravo konstrukcinių medžiagų, tekstilės, mitybos srityse. Technologijų olimpiada suteikė galimybę mokiniams parodyti savo gabumus, įgūdžius, kūrybiškumą.

Sveikiname technologijų olimpiados antrojo etapo dalyvius, džiaugiamės jų kūrybingumu ir darbštumu, pasiekimais, linkime sėkmės kuriant.

Tinklaveika su Vytauto Didžiojo Universitetu

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija kovo 8 d. virto universitetu. I- IV gimnazinės klasės turėjo susitikimus su Vytauto Didžiojo Universiteto atstovais. Užsiėmimai vyko dviem koncentrais: I- II gimnazinėms klasėms ir III-IV gimnazinėms klasėms. VDU karjeros centro vyr. koordinatorė Daiva Pugevičienė mus mokino „kaip rėžti puikią kalbą?“. Atskleidė savęs pristatymo subtilybes. VDU marketingo ir komunikacijos departamento specialistė Eglė Gailušytė reprezentavo trumpai apie VDU.

 Džiaugiamės galėdami įveiklinti TŪM projekto moderniai įrengtą technologijų kabinetą ir gimnazijos skaityklą, kurios trumpam virto studentų auditorijomis.

Muzikos ir technologijų kabinete lankėsi Endriejavo dešimtokai

Kovo 7 dieną Endriejavo pagrindinės mokyklos dešimtokai susipažino su atnaujintais muzikos studijos ir technologijų kabinetais. Muzikos mokytojos Renata Girdvainytė ir Jovita Jokšienė pristatė muzikos studijos įrangą, o technologijų mokytoja Ineta Ruškė savo technologijų kabinete suteikė galimybę išbandyti naujas įsigytas priemonės iš TŪM projekto.

Kabinetai po TŪM projekto remontų

 

Tarptautinis iniciatyvos projektas ,,Matau Tave”

Jau keletą metų iš eilės LRT kviečia vaikus dalyvauti tarptautinėje iniciatyvoje ,,Matau Tave”, kuri primena ,kad visi esame skirtingi ir galime gerai sutarti. Šiais metais, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos penktokės taip pat jungiasi prie šio draugystės šokio ir primena, kad visi mes esame skirtingi, bet visi vienodai svarbūs, o už vis svarbiausia yra ryšys. #MatauTave2023 #SayHi2023 Plačiau apie iniciatyvą čia: https://www.lrt.lt/tema/matau-tave

 

Adventinio vainiko pynimo edukacija mokytojams

Edukacija mokytojams “Adventinis vainikas”.

Skip to content