Misija, vizija

„POKYČIAI PERNELYG SVARBŪS, KAD PALIKTUME JUOS TIK EKSPERTAMS; DIDŽIAUSIA SAUGUMO GARANTIJA – ASMENINĖ NUOSTATA IR MEISTRIŠKUMAS“

M. Fullan

Filosofija  „Nuo mokymo – į mokymąsi“.

Vizija: Darni, pokyčiams ir iššūkiams atvira, tradicijas puoselėjanti bendruomenės mokykla.

Misija Teikti ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, pagarbioje – saugioje aplinkoje, atsižvelgiant į individualius poreikius ir skatinti mokymosi visą gyvenimą kompetenciją.

Vertybės:

Bendruomeniškumas – tapatumas su vietos bendruomene, pasididžiavimas vieta, kur gyvenu ir mokausi.

Atsakomybė ir bendradarbiavimas – atsižvelgiama į kiekvieno bendruomenės nario poreikius, skirtingumą.

Pozityvus profesionalumas – skatinamas asmeninis kiekvieno bendruomenės nario meistriškumas.