Prieš pustrečio tūkstančio metų Eladoje buvo iškalti žodžiai:

Jeigu nori būti stiprus − bėk,

nori būti gražus − bėk,

nori būti protingas − bėk.

Dvasiškai ir fiziškai stiprus žmogus ištvermingas daugelyje veiklos sričių.

Mūsų mokyklos mokiniai mėgsta ir noriai sportuoja per pamokas, papildomus užsiėmimus. Mokykloje organizuojamos kvadrato, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių, krepšinio, lengvosios atletikos varžybos.

Vos ne tradicija tapo rajone būti geriausiems „DSV“ estafetėse, kroso, moksleivių lengvosios atletikos, keturkovės varžybose.

Mokinių dalyvavimas sporto renginiuose, varžybose 

Bendrųjų programų teiginys: „Kūno kultūra atveria galimybę patirti išlavinto,stipraus ir sveiko organizmo judesių keliamą džiaugsmą“.

Mokykla neformaliam mokinių  sportiniam ugdymui šiais metais skyrė 8 valandas. Mokytojui E.Norvilui skirtos 6 valandos lengvajai atletikai ir krepšiniui. Mokytojai R.Paulauskaitei 2 valandos 5-6 klasių mokiniams bendram fiziniam pasirengimui. Per abu mokytojus būrelius lanko 90−100 mokinių.

Mokykloje vedamos tarpklasinės varžybos pagal iš anksto sudarytą planą.Tai yra:

  1. Rudens kroso varžybos (5−12 klasės).
  2. Kvadrato varžybos (4−5−6 klasės).
  3. Kalėdinis krepšinio turnyras (7−12 klasės).
  4. Krepšinio turnyras 3×3  (7−12 klasės).
  5. Geriausio snaiperio turnyras (tritaškių,baudų metimai.(7−12 klasės).
  6. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (4−5−6 klasės).
  7. Gegužės,birželio mėnesį  vedamos tinklinio, turizmo varžybos.

Mokyklos sportininkai sėkmingai dalyvauja Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų varžybose. Pernai metais respublikoje užimta 15 vieta. Šiemet, atrodo, būsime dar aukščiau. (Gal atsiranda kolegų skeptikų, kurie sako: „Ką mums visa tai duoda, gal be reikalo išlaidaujam benzinui?“). Galima stipriai paprieštarauti-ne viduramžiais gyvename, reikia, kad mokinys  jau mokykloje pamatytų kito pasaulio. Išvykę jie pamato ir kitas komandas, patiria laimėjimų džiaugsmą ir pralamėjimų kartėlį, pradeda suprasti, kad norint ką nors pasiekti, reikia daug ir tikslingai dirbti ne tik sporte, bet ir kitose gyvenimo sferose. Jeigu mokinys  užsiėmęs, mažiau skirs arba visai neskirs laiko neigiamiems reiškiniams. 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1. 

Klaipėdos r. Rudens kroso varžybos

Vidmantė Michnevičiutė,

Kristina Talanova,

Aina Skėrutė,

Emilija Suškaitė,

Airidas Stankus,

Arvydas Toliušis,

Daivaras Brazauskas,

Osvaldas Jablonskis,

Kostas Papievis,

Erlandas Eglynas,

Almantas Pakalniškis,

Paulius Juodiškis,

Jonas Kenstavičius,

Lukas Macikas,

Vilius Lomsargis,

Tomas Skirbutas,

Edvinas Pilelis,

Gintarė Navickaitė,

Gintarė Bulvydaitė

6

6

Ig

IIag

6

IIIg.

IVb.g.

IVg.

7

7

5

Ig.

8a

Ig.

8a

8a

IIb.g

IVg

IVg.

2016-09-27

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

II v.

 

 

2.

Klaipėdos r. „BANGA Cup „ futbolo varžybos

Erikas Bernotas

Stasys Verkys

Nojus Šiaulys

Almantas Pakalniškis

Airidas Stankus

Matas Žemgulis

Armandas Bružas

Lukas Vendelis

 

2016-10-18

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

II v.

 

 

3.    

Klaipėdos r. „BANGA Cup „ futbolo varžybos

Adrijus Valaitis

Kajus Jasinskas

Justas Pareigis

Aldas Stirbys

Nedas Toleikis

Mantvydas Kundrotas

Stasys Verkys

Almantas Pakalniškis

Domas Venckus

Ieva Dirgėlaitė

Erikas Bernotas

3

4

3

3

5

3

5

5

2

4

5

2016-09-28

Kūno kultūra

 Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

IV v.

 

 

4.

Klaipėdos r.“Banga“ cup. futbolo varžybos

Erikas Bernotas

Stasys Verkys

Nojus Šiaulys

Almantas Pakalniškis

Airidas Stankus

Matas Žemgulis

Armandas Bružas

Lukas Vendelis

5

5

5

5

6

6

6

6

2016-10-18

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

II v.

 

 

5.  

Klaipėdos r. kaimo vietovių vietovių krepšinio 3×3 varžybos (vaikinai)

Augustas Bočkus

Eimantas žemgulis

Lukas Macikas

Jonas Nikitinas

9

10b

9

9

2016-12-09

 

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

IIv.

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Klaipėdos r. kaimo vietovių  mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos

Julius Poška

Lukas Macikas,

Daivaras Brazauskas,

Sonata Čėsnaitė

Deividas Vosilius

Paulius Juodiškis

Ovidijus Bražiūnas

Laurynas Riauka

Mantas Kenstavičius

Osvaldas Jablonskis

11

9

12

11

9

9

10a

12

10a

12

2016-12-01

 

 

2016-12-10

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

I v.

 

 

 

IIIv.

 

7.

Klaipėdos r. kaimo vietovių vietovių krepšinio 3×3 varžybos (merginos)

Gabrielė Kiaulakytė,

Iveta Poškaitė 

Ligita Juciūtė

Laura Ruškytė

10a

10a

10a

10a

2016-12-06

 

2017-01-13

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 Iv.

 

 

III v.

 

 

8.

Klaipėdos r. kaimo vietovių stalo teniso varžybos                (vaikinai)

Tomas Skirbutas,

Benas Šiuparas,

Ovidijus Bražiūnas,

Evaldas Šiurys, Arvydas Toliušis

8a

8a

10a

10a

10b

 2017-02-10

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 II v.

 

 

9.

Klaipėdos r. kvadrato varžybos (mergaitės).

A. Norvaišaitė

R. Poškaitė

K. Talanova

K. Brazauskaitė

V. Michnevičiūtė

E. Puplesytė

I. Dirgėlaitė

A. Žukauskaitė

R. Toleikytė

R. Radžiūtė

6

6

6

6

6

6

4

5

5

5

2017-02-11

 

2017-02-26

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

 

 

 

 

IV.

 

10.

Klaipėdos r. kaimo vietovių „ Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos 

Vidmantė Michnevičiūtė

Kubilius Aivaras

Gabrielius Arnašius

Kamilė Brazauskaitė

Rūta Poškaitė

Matas Žemgulis

Airidas Stankus

Kristina Talanova

Greta Saulevyčiūtė

Austėja Norvaišaitė

Akvilė Žukauskaitė

Danielė Radžiūtė

Nojus Šiaulys

Stasys Verkys

Erikas Bernotas

Almantas Pakalniškis

Nedas Toleikis

6

6

6

6

6

6

6

6

6

6

6

5

5

5

5

5

5

5

2017-03-02

 

 

 

 

2017-03-10

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

II v.

 

 

 

 

 

IIIv.

 

11.

Klaipėdos r. pavasario kroso varžybos

Emilija Suškaitė

Monika Žąsytytė

Arvydas Toliušis

Airidas Stonkus

Ligita Juciūtė

Daivaras Brazauskas

Osvaldas Jablonskis

Akvilė Žukauskaitė

Danielė Radžiūtė

Aivaras Gyra

Dovydas Michnevičius

Vidmantė Michnevičiūtė

Vilius Lomsargis

10a

8

11

6

10a.

12

12

5

5

8b

8b

6

8a

2017-04-24

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

I v.

 

 

12. 

Klaipėdos r. kaimo vietovių mokyklų virvės traukimo  varžybos

Marius Miknys

Osvaldas Jablonskis

Kristupas Pozingis

Daivaras Brazauskas

Raidas Žemgulis

Julius Poška

Matas Žemgulis

12

12

11

12

10a

11

6

2017-04-28

 

 

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 

IIIv.

 

 

 

 

 

13.

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų kroso estafečių varžybos

Daivaras Brazauskas

Emilija Suškaitė

Ligita Juciūtė

Osvaldas Jablonskis

Mantas Kenstavičius

Paulius Juodiškis

Aina Skėrutė

Vitalija Daugėlaitė

Gabija Michnevičiūtė

Arvydas Toliušis

12

10a

9a

12

10a

9

9

11

11

11

2017-04-27

 

 

1017-05-05

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

Iv.

 

 

 

 

 

16v.

 

14.

Klaipėdos r. kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos (merginos)              

Emilija Suškaitė

Ligita Juciūtė

Aina Skėrutė

Vitalija Dirgėlaitė

Ieva Steigvilaitė

Sonata Čėsnaitė

10a

10a

9

11

10a

11

2017-05-10

 

2017-05-19

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

 

 

15.

Klaipėdos r. kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos  (vaikinai)

Mantas Kenstavičius

Eimantas Žemgulis

Laurynas Toleikis

Arvydas Toliušis

Jonas Nikitinas

Julius Poška

Jonas Kenstavičius

10a

10b

11

11

9

11

8a

2017-05-10

 

 

2016-05-19

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 Iv.

 

 

16.

2016 metų kaimiškųjų mokyklų krepšinio lyga „

Minijos Nafta“ taurei laimėti

Arvydas Toliušis

Rokas Jakutis

Evaldas Šiurys

Jonas Žemgulis

Eimantas Žemgulis Paulius Juodiškis

Laurynas Vitkus

Vilius Lomsargis

Augustas Bočkus

Lukas Macikas

11

10a

10a

10b

10b

9

7

8b

9

9

2017-05-24

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

 

I v.

 

 

17.

Klaipėdos miesto mokyklų Lietuvos „mažojo golfo“ varžybos.

Rokas Raudys

Rovaldas Radžius

Rugilė uškytė

Aistė Kondrotaitė

Austėja Lengvinaitė

Enrika Švabaitė

Jonas Kenstavičius

Sidas Petrauskas

Tomas Skirbutas

Lukas Mockus

8b

8b

8a

8a

8a

7

8a

8a

8a

8a

2017-03-21

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

III v.

 

 

18. 

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos  (merginos)            

Emilija Suškaitė

Ligita Juciūtė

Aina Skėrutė

Vitalija Dirgėlaitė

Ieva Steigvilaitė

Sonata Čėsnaitė

Gabrielė Jenciūtė

Viktorija Šaulytė

10a

10a

9

11

10a

11

12

12

2017-05-03

 

 

 

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

 III v.

 

 

19. 

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos  (vaikinai).           

Mantas Kenstavičius

Eimantas Žemgulis

Laurynas Toleikis

Arvydas Toliušis

Jonas Nikitinas

Julius Poška

Jonas Kenstavičius

Daivaras Brazauskas

10a

10b

11

11

9

11

8a

12

2017-05-03

 

 

2017-05-12

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

I v.

 

 

 

 

 

 

20. 

Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų keturkovės varžybos (merginos).

Akvilė Žukauskaitė

Kristina Talanova

Vidmantė Michnevičiūtė

Danielė Radžiūtė

Rūta Poškaitė

Kamilė Brazauskaitė

5

6

6

5

6

6

2017-05-09

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

III v.

 

 

21.

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų krepšinio varžybos.

Augustas Bočkus

Tomas Skirbutas

Laurynas Vitkus

Jonas Nikitinas

Paulius Juodiškis

Lukas Macikas

Gintaras Kerpė

Simonas Jančiauskas

Vilius Lomsargis

Benas Šiūparas

 

2017-03-22

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

III v.

 

 

22.

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų šaškių varžybos.

Kristijonas Ruškys

Arvydas Toliušis

Aivaras Poška

Vismantė Šiaulytė

11

11

12

12

2017-03-23

 

2017-04-08

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

I v.

 

 

11v.

 

23.

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės – „Golas 2017“

Aivaras Gyra

Lukas Raudys

Tomas Skirbutas

Aina Skėrutė

Dovydas Michnevičius

Benas Šiūparas

Šarūnas Norvaišas

8b

8b

8a

9

8b

8a

9

2017-05-03

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

V v.

 

 

24.

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės – „Golas 2017“

Stasys Verkys

Erikas Bernotas

Nojus Šiaulys

Airidas Stankus

Lukas Vendelis

Gabrielius Arnašius

Matas Žemgulis

Almantas Pakalniškis

Akvilė Žukauskaitė

Laura Lygnugarytė

Rita Toleikytė

5

5

5

6

6

6

6

5

5

5

5

2017-05-11

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

 

II v.

 

 

25.

Klaipėdos r.“Banga“ cup. futbolo varžybos

Kajus Jasinskas

Justas Pareigis

Aldas Stirbys

Nedas Toleikis

Mantvydas Kundrotas

Stasys Verkys

Almantas Pakalniškis

Ieva Dirgėlaitė

Erikas Bernotas

3

4

3

5

3

5

5

4

5

2017-05-24

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

 

 

 

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.

Klaipėdos r. Rudens kroso varžybos

Vidmantė Michnevičiutė,

Samanta Juškaitė,

Monika Žąsytytė,

Arina Meškauskaitė,

Aina Skėrutė,

Emilija Suškaitė,

Karolina Baranauskaitė,

Livija Saudargaitė,

Simona Zubytė,

Irma Saudargaitė,

Airidas Stankus,

Aivaras Gyra,

Arvydas Toliušis,

Laurynas Toleikis,

Daivaras Brazauskas

5

6

7a

7b

8

9a

9a

10a

10b

12a

5

7b

10b

10a

11b

2015-09-29

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

   

2. 

Klaipėdos r. kaimo vietovių kvadrato varžybos (berniukų komanda)

Domantas Kerpė,

Mindaugas Puplesis,

Kostas Papievis,

Erlandas Eglynas,

Matas Kempė,

Gabrielius Arnašius,

Aurimas Kubilius,

Lukas Vendelis,

Jonas Linkus,

Gvidas Druktenis,

Matas Žemgulis

6

6

6

6

6

5

5

5

5

5

5

2015-12-08

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

III v.

   

3.

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos

Laurynas Riauka,

Karolis Jančauskas,

Antanas Jakutis,

Jonas Mikužis,

Paulius Juodiškis,

Edvinas Bliūdžius,

Lukas Macikas,

Ignas Venckus,

Julius Poška

11a

10b

12a

12a

8

10a

8

12a

10a

2015-12-15

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

II v.

   

4.

Klaipėdos r. kaimo vietovių vietovių tinklinio varžybos

Aivaras Poška,

Arvydas Toliušis,

Edvinas Bliūdžius,

Karolis Jančauskas,

Julius Poška,

Jokūbas Grevys,

Justas Klevinskas

11

10b

10a

10b

10a

10b

10b

2016-01-13

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

II v.

   

5.

Klaipėdos r. kaimo vietovių vietovių krepšinio 3×3 varžybos (vaikinai)

Arvydas Toliušis,

Kristupas Pozingis,

Dominykas Greivys,

Jokūbas Grevys

10b

10a

10b

10b

2016-01-19

2016-01-22

2016-02-12

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

I v.

 I v.

6.

Klaipėdos r. kaimo vietovių  mokyklų svarsčių kilnojimo varžybos

Laurynas Riauka,

Karolis Jančauskas,

Antanas Jakutis,

Jonas Mikužis,

Paulius Juodiškis,

Edvinas Bliūdžius,

Lukas Macikas,

Ignas Venckus,

Julius Poška

11a

10b

12a

12a

8

10a

8

12a

10a

2016-01-20

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

   

7.

Klaipėdos r. kaimo vietovių vietovių krepšinio 3×3 varžybos (merginos)

Gabrielė Kiaulakytė,

Emilija Sobutaitė,

Julita Rauktytė,

Viktorija Šaulytė,

Iveta Poškaitė  

9a

9a

10a

11a

9a

2016-01-14

2016-01-22

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 Iv.

III v.

 

8.

Klaipėdos r. kaimo vietovių stalo teniso varžybos (vaikinai)

Tomas Skirbutas,

Benas Šiuparas,

Ovidijus Bražiūnas,

Evaldas Šiurys,

Arvydas Toliušis

7a

7a

9a

9a

10b

 2016-02-10

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 II v.

   

9.   

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų merginų krepšinio varžybos

Laura Petrauskaitė,

Gabrielė Kaulakytė,

Ieva Lomsargytė,

Emilija Sobutaitė,

Iveta Poškaitė  

Emilija Suškaitė,

Justė Stonkutė,  

Aistė Juškaitė,     

Inga Rimkutė

9a

9a

9a

9a

9a

9a

9b

8

8

2016-02-11

2016-02-26

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

II v.

 

10. 

Klaipėdos r. kaimo vietovių „ Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos

Domantas Kerpė

Matas Kempė

Samanta Juškaitė

Kostas Papievis

Erlandas Eglynas

Laurinas Vitkus

Mantė Joana Norkaitytė

Bačkutė Inga

Navickaitė Ema

Švabaitė Enrika

Kubilius Aivaras

Gabrielius Arnašius

Kamilė Brazauskaitė

Rūta Poškaitė

Matas Žemgulis

6

6

6

6

6

6

6

6

6

6

5

5

5

5

5

2016-03-02

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

II v.

   

11.

Klaipėdos r. pavasario kroso varžybos

Emilija Suškaitė

Monika Žąytytė

Arvydas Toliušis

Airidas Stonkus

Samanta Juškaitė

Domantas Kerpė

Irma Saudargaitė

Livija Saudargaitė

Aivaras Poška Kostas Papievis

Kristupas Pozingis

9a

8

10b

5

6

6

12a

10a

11a

6

10a

2016-04-26

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

   

12.

Klaipėdos r. kaimo vietovių mokyklų virvės traukimo  varžybos

Ignas Venckus

Edvinas Pilelis

Osvaldas Jablonskis

Kristupas Pozingis

Daivaras Brazauskas

Aivaras Poška

Julius Poška

Justas Varanauskas

Osvaldas Jablonskis

Laurynas Toleikis

Jonas Mikužis

Antanas Jakutis

12a

9b

11a

10a

11b

11a

10a

11a

11b

10a

12a

12a

2016-04-28

2016-05-22

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

 

16v.

13.

Klaipėdos r. bendrojo ugdymo mokyklų kroso estafečių varžybos

Daivaras Brazauskas

Emilija Suškaitė

Gabrielė Kaulakytė

Monika Žąsytytė

Irma Saudargaitė

Mantas Kenstavičius

Paulius Juodiškis

Aivaras Poška

11b

9a

9a

7a

12a

9a

8

11a

2016-05-04

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

IIv.

   

14.

Klaipėdos r. kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos (merginos)

Emilija Suškaitė

Viktorija Šaulytė

Aina Skėrutė

Laura Kalikaitė

Gabrielė Jenciūtė

Gabrielė Kaulakytė

Irma Saudargaitė

9a

11a

8

12b

11a

9a

12a

2016-05-10

2016-05-14

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

I v.

   

15.

Klaipėdos r. kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos (vaikinai)            

Daivaras Brazauskas

Mantas Kenstavičius

Aivaras Poška

Ignas Venckus

Ignas Venckus

Eimantas Žemgulis

Laurynas Toleikis

Paulius Juodiškis

11b

9a

11a

12a

12b

9b

10a

8

2016-05-10

2016-05-14

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas, Inga Januševičienė

 Iv.

   

16.   

2016 metų kaimiškųjų mokyklų krepšinio lyga „Minijos Nafta“ taurei laimėti

Arvydas Toliušis

Rokas Jakutis

Kristupas Pozingis

Jokūbas Grevys

Dominykas Greivys

Justas Klevinskas

Karolis Jančauskas

Evaldas Šiurys

Jonas Žemgulis

Eimantas Žemgulis Paulius Juodiškis

Laurynas Vitkus

10b

9a

10a

10b

10b

10b

10b

9a

9b

9b

8

6

2016-05-04

Kūno kultūra

Edmundas Norvilas,        Inga Januševičienė

I v.

   

 

PABALTIJO LENGVOSIOS ATLETIKOS JAUNIŲ MAČAS, 2015-03-14

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Laurynas Toleikis

Ia

60 m – V vieta

4X60 – III vieta

E. Norvilas

 

LIETUVOS JAUNIŲ ČEMPIONATAS, 2015-02-27-28

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Laurynas Toleikis

Ia

60 m – II vieta

200 m – II vieta

4X100 – I vieta

E. Norvilas

 

LENGVOSIOS  ATLETIKOS VAIKŲ „ŽEMAITIJOS TAURĖ 2015“ VARŽYBOS, 2015-01-29

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Jonas Kenstavičius

6

II vieta

E. Norvilas

 

KLAIPĖDOS MIESTO VAIKŲ PIRMENYBĖS, 2015-02-26

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Jonas Kenstavičius

6

200 m – III vieta

60 m – I vieta

E. Norvilas

 

LENGVOSIOS  ATLETIKOS VAIKŲ „ŽEMAITIJOS TAURĖ 2015“ II etapo VARŽYBOS, 2015-02-05

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Jonas Kenstavičius

6

II vieta

E. Norvilas

2.

Livija Saudargaitė

I

V vieta

 

LENGVOSIOS  ATLETIKOS VAIKŲ „ŽEMAITIJOS TAURĖ 2015“ III etapo VARŽYBOS,  2015-03-06

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Jonas Kenstavičius

6

200 m -III vieta

60 m – IV vieta

E. Norvilas

 

RAJONO RUDENS KROSO VARŽYBOS 2014-09-30

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Meškauskaitė Arina

7

I

Regina Paulauskaitė

Edmundas Norvilas

2.

Suškaitė Emilija

8a

3.

Toleikis Laurynas

Ia

4.

Venckutė Gabrielė

 

 

RAJONINĖS KVADRATO VARŽYBOS (berniukai), 2014-12-17

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Aivaras Gyra

6

I

Regina Paulauskaitė

2.

Jonas Kenstavičius

6

3.

Sidas Petrauskas

6

4.

Antanas Zubė

6

5.

Benas Šiuparas

6

6.

Rokas Žilinskas

5

7.

Laurynas Vitkus

5

8.

Kostas Papievis

5

9.

Domantas Kerpė

5

10.

Erlandas Eglynas

5

 

RAJONINĖS KVADRATO VARŽYBOS (mergaitės), 2014-12-16

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Dominga Pleikytė

6

III

Regina Paulauskaitė

2.

Rugilė Ruškytė

6

3.

Orinta Šiaulytė

6

4.

Vitalija Judeikytė

6

5.

Monika Žąsytytė

6

6.

Samanta Juškaitė

5

7.

Mantė-Joana Norkaitytė

5

8.

Ema Savickaitė

5

9.

Enrika Švabaitė

5

10.

Dovilė Auškalnytė

6

 

RAJONINĖS „DRĄSŪS STIPRŪS VIKRŪS“ VARŽYBOS, 2015-01-13

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Dominga Pleikytė

6

I

Regina Paulauskaitė

2.

Vitalija Judeikytė

6

3.

Monika Žąsytytė

6

4.

Aivaras Gyra

6

5.

Jonas Kenstavičius

6

6.

Samanta Juškaitė

5

7.

Mantė-Joana Norkaitytė

5

8.

Ema Savickaitė

5

9.

Enrika Švabaitė

5

10.

Domantas Kerpė

5

11.

Antanas Zubė

6

12.

Rokas Žilinskas

5

13.

Kostas Papievis

5

14.

Erlandas Eglynas

5

15.

Tomas Skirbutas

6

 

ZONINĖS „DSV“ VARŽYBOS, 2015

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Dominga Pleikytė

6

II

Regina Paulauskaitė

2.

Vitalija Judeikytė

6

3.

Monika Žąsytytė

6

4.

Aivaras Gyra

6

5.

Jonas Kenstavičius

6

6.

Samanta Juškaitė

5

7.

Mantė-Joana Norkaitytė

5

8.

Ema Savickaitė

5

9.

Enrika Švabaitė

5

10.

Domantas Kerpė

5

11.

Antanas Zubė

6

12.

Rokas Žilinskas

5

13.

Kostas Papievis

5

14.

Erlandas Eglynas

5

15.

Tomas Skirbutas

6

 

RAJONINĖS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ 5X5 KREPŠINIO VARŽYBOS, 2015-01-22

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Toliušis Arvydas

I

II

Edmundas Norvilas

2.

Pozingis Kristupas

I

3.

Toleikis Laurynas

I

4.

Greivys Jokūbas

I

5.

Grevys Dominykas

I

6.

Poška Julius

I

7.

Jančiauskas Karolis

I

8.

Jakutis Rokas

8a

 

RAJONINĖS KAIMO VIETOVIŲ MOKYKLŲ 3X3 KREPŠINIO VARŽYBOS, 2015-02-25

Eil. Nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Ruošęs mokytojas

1.

Toliušis Arvydas

I

II

Edmundas Norvilas

2.

Pozingis Kristupas

I

3.

Greivys Jokūbas

I

4.

Jakutis Rokas

8a