Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos Pašlūžmio pradinioikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius.

Buveinė: Mokyklos g. 4, Daukšaičių k., Veiviržėnų sen., LT 96271 Klaipėdos r. sav.

Prie Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos Pašlūžmio skyrius prijungtas 2020 m. rugsėjo 1-ąją. Skyriuje veikia viena jungtinė pradinė klasė ir dvi darželio grupės: ikimokyklinė ir ikimokyklinė/priešmokyklinė.

Parkelyje šalia įstaigos įrengta puiki žaidimų aikštelė, aplink daug žalios erdvės, kurioje organizuojama ne tik ugdomoji veikla, bet ir įvairios pramogos, kultūros ir sporto renginiai vaikams. Viduje puikiai sutvarkytos vaikų ugdymo patalpos, įrengta jauki aktų salė, kurioje vyksta įvairūs vaikų renginiai, sporto salė. Vaikus ugdo   kūrybiškos pedagogės ir švietimo pagalbos specialistės.

Pašlūžmio skyrius yra strategiškai puikioje vietoje – netoli pagrindinio kelio, jungiančio Veiviržėnus ir Švėkšną, tačiau nuostabiame pušų ir beržų pavėsyje. Vaikai ištisus metus gali leisti laiką gamtoje, kur kone kasdien užvertęs galvą pamatysi medį kalenantį genį arba aplinkui kojas liuoksinčią voveraitę.

Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos Pašlūžmio skyriaus 1–2 kl. tvarkaraštis

 

Dviejose įvairaus amžiaus vaikų grupėse ugdomi vaikai iki pirmos klasės. Darbo laikas: 7.00–17.30 (galimybė iki 19.00 val.)

Vaikai ne tik žaidžia, bet ir užsiima įvairia ugdomąja veikla (tyrinėja, aplikuoja, spalvina, klijuoja, eksperimentuoja, dainuoja ir šoka). Skyrius labai gražioje gamtinėje aplinkoje: šalia miškelis, kur vaikai susipažįsta su augalijos ir gyvūnijos įvairove, “gaudo gryną orą”. Puikiai sutvarkytos vaikų ugdomosios patalpos: įrengta jauki aktų salė, sporto salė, grupės. Jose vyksta įvairūs vaikų renginiai. Gimnazija yra Sveikatą stiprinanti ir Aktyvi mokyklą, su skyriais dalyvauja projekte „Darni mokykla“. Edukacinėms išvykoms yra galimybė naudotis gimnazijos mokykliniu autobusu. Čia dirba inovatyvios, kūrybingos, nuoširdžios, mylinčios darbą mokytojos, kurios linkusios visada padėti Jūsų vaikui.

                                               Pailsėjusių, po atostogų LAUKIAME VISŲ SUGRĮŽTANT