VEIVIRŽĖNŲ JURGIO ŠAULIO GIMNAZIJOS

mokinių dalyvavimas olimpiadose, konkursuose

Eil nr.

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas

Dalykas

Rajoninė, respublikinė

Vieta

1.

Kristijonas Ruškys  11 kl.

Regina Paulauskaitė

geografija

Rajone

I

 

 

 

 

Respublikoje

27

2.

Vaida Bočkutė            12 kl.

Regina Paulauskaitė

geografija

Rajone

III

3.

Kamilė Stankutė         11 kl.

Regina Paulauskaitė

geografija

Rajone

VI

4.

Monika šaulytė          6 kl.          

Regina Paulauskaitė

,,Mano gaublys,,

Rajone

III

5.

Kristijonas Ruškys         11 kl.         

Regina Paulauskaitė

,,Mano gaublys,,

Rajone  

I

6.

Viktorija Šaulytė           12 kl.         

Regina Paulauskaitė

,,Mano gaublys,,

Rajone

III

7.

Monika Pilišauskaitė     12 kl.       

Regina Paulauskaitė

,,Mano gaublys,,

Rajone

III

8.

A.Bėliavičiūtė             12 kl.

Aušra Jančauskienė

Respublikinis rašinių konkursas “Tai yra Laisvė”

Respublikinis

Išleistas 20 geriausių knygoje

9.

A.Bėliavičiūtė    12 kl.    

Aušra Jančauskienė

Dailyraščio konkursas rajone “Rašyk dailiai”

Rajone

I

10.

R. Poškaitė 6 kl.

Aušra Jančauskienė

Dailyraščio konkursas rajone “Rašyk dailiai

Rajone

I

11.

A.Bėliavičiūtė 12 kl.

Aušra Jančauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros

Rajone

IV

12.

V.Šaulytė 12 kl.

Aušra Jančauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros

Rajone

V

13.

R.Poškaitė 6 kl.

Aušra Jančauskienė

Diktanto rašymo konkursas

Rajone

III

14.

A.Ciparytė

Aušra Jančauskienė

Meninio skaitymo konkursas

Rajone

II

15.

V. Bočkutė  12 kl

Angelė Bružienė

Chemija

Rajone

I

16

 I. Lomsargytė 10  kl.

Angelė Bružienė

Chemija

Rajone

II

17.

Dominykas Rakūnas            10 kl.

Ramutė Stankaitienė

Informacinės technologijos

Rajone

IV

18.

Viktorija Šaulytė  12 kl.

Ramutė Stankaitienė

Kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!“

Rajone

I

19.

Ugnė Povilaitytė 10 kl.

Ramutė Stankaitienė

Kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!“

Rajone

II

20.

Dominykas Rakūnas            10 kl.

Ramutė Stankaitienė

Regioninė IT olimpiada „Smegenų mankšta”        

Regione

I

21.

Vaida Bočkutė 12 kl.

Adomas Neimontas

Lietuvos mokinių fizikos čempionatas

Regionine

28 iš 73

22.

Dominykas Rakūnas 10 kl.

Adomas Neimontas

Lietuvos mokinių fizikos čempionatas

Regionine

62 iš99

23.

Vaida Bočkutė 12 kl.

Adomas Neimontas

Fizikos olimpiada

Rajone

I

24.

Kristijonas Ruškys  11 kl.

Adomas Neimontas

Fizikos olimpiada

Rajone

III

25.

Dominykas Rakūnas 10 kl.

Adomas Neimontas

Fizikos olimpiada

Rajone

IV

26.

Vaida Bočkutė 12 kl.

Adomas Neimontas

Fizikos K. Baršausko konk.

Respublikinis

17 (38)

27.

Kristijonas Ruškys  11 kl.

Adomas Neimontas

Fizikos K. Baršausko konk.

Respublikinis

21 (55)

28.

Dominykas Rakūnas 10 kl.

Adomas Neimontas

Fizikos K. Baršausko konk.

Respublikinis

22 (55)

29.

Vaida Bočkutė 12 kl.

Adomas Neimontas

Fizikos olimpiada

Respublikinė

20 (30)

30.

Kristijonas Ruškys  11 kl.

Irena Juciuvienė

Liet. Klb. olimpiada

Rajoninė

III

31.

Dominga Pleikytė 8a kl.

Irena Juciuvienė

Liet. Klb. diktanto konk.

Rajoninė

I

32.

Dominykas Greivys

Karolis Pugačiauskas

Istorija

Rajoninė

Respublikinė

I

50 (100)

33.

Ieva Lomsargytė

Karolis Pugačiauskas

Istorija

Rajoninė

III

34.

7-10

Karolis Pugačiauskas, Vitalija Ringytė – Ališauskienė

„Europrotai“

Rajoninė

III

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.

Jaunųjų matematikų varžytuvės Kvėdarnoje

Vaida Bočkutė

IIIb

2015-11-7

Matematika

A. Dobradziejūtė

 

I vieta

 

2. 

Rajono matematikos olimpiada

Tadas Žutautas

IV

2016-02-10

Matematika

A. Dobradziejūtė

I

   

3. 

Rajono matematikos olmpiada

Vaida Bočkutė

IIIb

2016-02-10

Matematika

A. Dobradziejūtė

II

   

4.

„Kengūra“

Gabrielė Jenciutė

IIIa

2016-03

Matematika

A. Dobradziejūtė

I

 

16 vieta (geriausių 50-kas)

5.         

„ Kengūra“

Emilija Kinčiūtė

IV

2016-03

Matematika

A. Dobradziejūtė

I

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.

Projektas „Puokštė mokytojui“

           I−IIIgkl.

 

2015-09-23

Dailė

A. Giržadienė

II

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.  

2-o turo rajoninė chemijos olimpiada

Tadas Žutautas,

Ieva Lomsargytė

IV bg

I ag

2016-01

Chemija

A.Bružienė

I

III

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.

Anglų kalbos edukacinis žaidimas-viktorina „Hard nuts“

Lygnugarytė Laura,

Radžiūtė Danielė,

Saunorytė Skaistė, Žukauskaitė Akvilė

4 klasė

2015-11-27

Anglų k.

A.    Armalytė

     

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.

Lietuvių k. ir literatūros olimpiada Gargždų ,,Kranto“ pagr. m-kloje.

Iveta Poškaitė

9a

2016-03-04

Lietuvių k.

D.Čeponytė

2. 

Lietuvių k. ir literatūros olimpiada Gargždų ,,Kranto“ pagr. m-kloje.

Ieva Lomsargytė

9a

2016-03-04

Lietuvių k.

D.Čeponytė

3.

Diktantas Lapių m-kloje

Iveta Poškaitė

9a

2016-04-16

Lietuvių k.

D.Čeponytė

II

4.          

Diktantas Lapių m-kloje

Modesta Veselytė

8

2016-04-16

Lietuvių k.

D.Čeponytė

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.         

Konkursas rajone,,Sveikuolių sveikuoliai“

Greta Saulevyčiūtė

Rūta Poškaitė

Kristina Talanova

Rokas Būdvytis

Jonas Linkus

5

2015-11-24

Gamta ir žmogus

R.Mockuvienė,

B.Greivienė.

D.Vepštienė

     

2.          

II turo(rajono) biologijos olimpiada

Ieva Lomsargytė

Irma Saudargaitė

Ignas Alminauskas

Andrius Šliaužys

Viktorija Januševičiūtė

Iag

IV ag

IVbg

IVag

IV ag

2016-01-15

Biologija

D.Vepštienė

II

III

III

I

   

3.    

ES Jaunųjų mokslininkų konkursas

Rosita Ruškytė

IIIbg

2016-04-3−15

Biologija

D. Vepštienė

   

Padėkos raštas

4.

Respublikinis konkursas-pleneras,,Aš kuriu žemei“

Laura Ruškytė

Iveta Poškaitė

Evaldas Šiurys

Austėja Žemgulytė

Iag

2016-03-04

Biologija

D.Vepštienė

     

5.

Respublikinis konkursas DNR dienai minėti.

Rosita Ruškytė

IIIbg

2016-04-25

Biologija

D.Vepštienė

   

VU Rektoriaus premija

6.

Respublikinis konkursas,,Mano žalioji palangė“

Greta Saulevyčiūtė

5

2016-05-21

Gamta ir žmogus

D.Vepštienė

   

Padėkos raštas,dovanos

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.

27- tasis šalies fizikos čempionatas

Tadas Žutautas

12

2015-12-05

Fizika

A.    Neimontas

   

24 (iš 102)

2.  

27- tasis šalies fizikos čempionatas

Monika Uselytė

12

2015-12-05

Fizika

A.    Neimontas

   

37 (iš 102)

3.         

27- tasis šalies fizikos čempionatas

Vaida Bočkutė

11

2015-12-05

Fizika

A.    Neimontas

   

16 (iš 120)

4.  

Klaipėdos rajono fizikos olimpiada

Tadas Žutautas

12

2016-02-06

Fizika

A.    Neimontas

Pirma

   

5.  

Klaipėdos rajono fizikos olimpiada

A.    Vaida Bočkutė

11

2016-02-06

Fizika

A.    Neimontas

Trečia

   

6.

Klaipėdos rajono fizikos olimpiada

Monika Uselytė

12

2016-02-06

Fizika

A.    Neimontas

Trečia

   

7.

Šalies fizikos olimpiada Birštone

Tadas Žutautas

12

2016-04-07-09

Fizika

     

Teisė dalyvauti olimpiadoje, geriausiųjų šalyje 30- tuke

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.

Geografijos olimpiada II turas

Ignas Alminauskas

IVb

2016-

03-03

Geografija

Lidija Neimontienė

II

   
   

Gražina Žiliūtė

IVa

     

II

   
   

Vaida Bočkutė

IIIb

     

III

   
   

Julius Česnavičius

IVb

     

IV

   

2.  

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 6−8 kl.

Inga Bočkutė

6

2016-

03-17

Geografija

Lidija Neimontienė

II

   

3.  

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 9−12 kl.

Ieva Lomsargytė

Ia

2016-

03-18

Geografija

Lidija Neimontienė

II

   
   

Viktorija Šaulytė

IIIa

     

III

   
   

Julius Česnavičius

IVb

     

I

   
   

Ignas Alminauskas

IVb

     

II

   

4. 

XVI nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

Inga Bočkutė

6

2016-

04-02

Geografija

Lidija Neimontienė

   

61 iš 151

   

Dominga Pleikytė

7

         

65 iš 138

   

Žilvinas Dovydaitis

8

         

93 iš 132

   

Laura Petrauskaitė

Ia

         

58 iš 117

   

Kamilė Stonkutė

IIb

         

37 iš 99

   

Vaida Bočkutė

IIIb

         

22 iš 73

   

Gražina Žiliūtė

IVa

         

17 iš 52

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.   

Klaipėdos  rajono mokyklų pradinių (3−4) klasių mokinių pavasario kroso bėgimo varžybos

Akvilė Žukauskaitė

Rita Toleikytė

Stasys Verkys

Almantas Pakalniškis

   4

2016-05-13

Kūno kultūra

Nijolė Stonkuvienė

  2

  7

  6

  10

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1. 

Tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Dalyvavo 15 mokinių.

 

9-10 kl.

11-12 kl.

2015-11-9,10

Informacinės t.

R. Stankaitienė

     

2.  

Kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!“. Dalyvavo 23 mokiniai.

Jurgita Šlepetytė

I ag kl.

2015-11-15

Informacinės t.

R. Stankaitienė

II

   

3.   

II turo (rajono) informatikos olimpiada. Dalyvavo 2 mokiniai

Dominykas Rakūnas

I bg kl.

2015-12-15

Informacinės t.

R. Stankaitienė

I

   

4. 

III turo (šalies)  informatikos olimpiada.

Dominykas Rakūnas

I bg kl.

2016-02-02

Informacinės t.

R. Stankaitienė

     

5.  

Konkursas „Išmanioji Diena 2016“. Dalyvavo 25 mokiniai.

Elina Ruigytė

A.    Aivaras Poška

B.     Dominykas Semeška

9−10 kl.

11−12 kl.

2016-3-30

2016-03-31

Informacinės t.

R. Stankaitienė

I

II

III

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.   

Rajono pradinukų kroso varžybos

Jonas Šiuparas

3

2016-05-13

Kūno kultūra

V. Stonkuvienė

1

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.  

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams(9-12kl.)

V.Šaulytė

IIIag

2016-01-21

Lietuvių kalba

A.Jančauskienė

I

 

37

2.

Lietuvių kalbos diktanto konkursas

R.Poškaitė

M.Puplesis

I.Bočkutė

5

6

6

2016-03-16

Lietuvių kalba

A.Jančauskienė

2

3

2

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.    

Gamtamokslinis ir matematikos konkursas.Dalyvavo  7 mokiniai.

O. Blažiūnas

I ag kl.

2015-11-19

Matematika

A. Šneiderienė

   

Paskatinimas

2.  

Rajoninė matematikų olimpiada. Dalyvavo 2 mokiniai.

I.     Lomsargytė

 I ag kl.

2016-02-10

Matematika

A. Šneiderienė

I

   

3.   

Matematikos varžytuvės Kvėdarnos K. Pabrėžos gimnazijoje. Dalyvavo 1 mokinys.

 

I ag kl.

2015-11-30

Matematika

A. Šneiderienė

     

4.   

Matematikos tarptautinis konkursas „Kengūra“. Dalyvavo 2 mokiniai.

J. Batavičius

8 kl.

2016-03-17

Matematika

A. Šneiderienė

10

   

 

Eil. Nr.

Veiklos tipas

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Data

Dalykas

Mokytojas

Vieta rajone

Vieta

zonoje (apskrityje)

Vieta respublikoje

1.    

 Respublikinis konkursas ,,Dainų dainelė‘

Lijana Judeikytė

10ag

2016-05-01

muzika

Jovita Jokšienė

   

IV televizijos turas

2.   

Respublikinė moksleivių dainų šventė ,,Tu mums viena“

40 moksleivių

6 -10 kl.

2016-04-23

muzika

Jovita Jokšienė

   

2016-06-06 respublikinės,,Dainų šventės ,,Tu mums viena“.

3.   

Tarptautinis ,,Gospel“ festivalis

21 moksleivis

6-10 kl.

2016-04-01

muzika

Jovita Jokšienė

   

Dalyviai

4. 

,,Apskrities gimnazijos balso „ konkursas Klaipėdoje

Lijana Judeikytė

10ag

2016-04-01

muzika

Jovita Jokšienė

 

Vvieta

 

    

Tarptautinis IT konkursas „Bebras“, 2014-03-1011 d.

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

Ib

Tadas Žutautas

Ramutė Stankaitienė

Pateko į II etapą

 

Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rezultatai, 2015-01-27

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

II a

Viktorija Šaulytė

Aušra Jančauskienė

I vieta rajone

 

Rajoninės anglų kalbos olimpiados rezultatai, 2015-01-14

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

III b

Tadas Žutautas

Irena Žemgulienė

III vieta

 

Rajoninės chemijos olimpiados rezultatai, 2015-01-16

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

III b

Tadas Žutautas

Angelė Bružienė

I vieta

 

Rajoninės biologijos olimpiados rezultatai, 2015-01-23

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

III a

Andrius Šliaužys

Diana Vepštienė

I vieta

2.

II b

Domantas Giržadas

III vieta

 

Rajoninės fizikos olimpiados rezultatai, 2015-02-06

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

III b

Tadas Žutautas

Adomas Neimontas

I vieta

2.

II b

Vaida Bočkutė

Adomas Neimontas

I vieta

3.

II b

Domantas Giržadas

Adomas Neimontas

II vieta

4.

IV

Edgaras Niklovas

Adomas Neimontas

II vieta

5.

III a

Monika Uselytė

Adomas Neimontas

III vieta

 

 

Rajoninės matematikos olimpiados rezultatai, 2015-02-13

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

IV

Jonas Bočkus

Aldona Dobradziejūtė

II vieta

2.

III b

Tadas Žutautas

I vieta

3.

II b

Vaida Bočkutė

III vieta

 

Rajoninės istorijos olimpiados rezultatai, 2015-02-24

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

IV

Rūta Ambložiejūtė

Stanislava Daugėlienė

II vieta

 

Rajoninės geografijos olimpiados rezultatai, 2015-03-03

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

III b

Julius Česnavičius

Lidija Neimontienė

III vieta

 

Rajoninė lietuvių kalbos diktanto konkurso rezultatai, 2015-03-26

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

II a

Viktorija Šaulytė

Aušra Jančauskienė

II vieta

2.

5

Inga Bočkutė

Aušra Jančauskienė

I vieta

3.

5

Mindaugas Puplesis

Aušra Jančauskienė

II vieta

4.

Ia

Elina Ruigytė

Sigita Sičiūnienė

III vieta

 

Vakarų Lietuvos rašinio konkursas „Emigracija – ar tai laimės paieškos?“ konkurso anglų kalba rezultatai, 2015-02-23–03-27

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

IIIa

Andirus Šliaužys

Irena Žemgulienė

Nominuotas už filosofiškiausią rašinį

   

20132014 m.m. 

Klaipėdos r. mokinių Fizikos olimpiados II etapo rezultatai, 2014-01-24

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

II b

Tadas Žutautas

Adomas Neimontas

I vieta

2.

I b

Domantas Giržadas

Adomas Neimontas

II vieta

3.

I b

Vaida Bočkutė

Adomas Neimontas

I vieta

4.

I b

Monika Uselytė

Adomas Neimontas

III vieta

 

Klaipėdos r. mokinių  Biologijos olimpiados II etapo rezultatai, 2014-01-17

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

II b

Tadas Žutautas

Diana Vepštienė

I vieta

2.

I b

Domantas Giržadas

Diana Vepštienė

II vieta

 

Klaipėdos r. mokinių Gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados rezultatai, 2014-02-10

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

II b

Tadas Žutautas

Sigita Sičiūnienė

I vieta

2.

IV a

Justė Giržadaitė

Aušra Jančauskienė

III vieta

                                                  

Klaipėdos r. Istorijos I–II (9–10  kl.) –IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai, 2014-02-11

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

IV b

Eimantas Ruškys

Stanislava Daugėlienė

I vieta

2.

IV a

Justė Giržadaitė

Stanislava Daugėlienė

II vieta

3.

IV a

Kazimieras Mickus

Stanislava Daugėlienė

III vieta

Klaipėdos r. Meninio skaitymo 5–8 , I–IV klasių  mokinių olimpiados, skirtos poetui Kristijonui Donelaičiui,  rezultatai ,2014-02-07

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

8

Lijana Judeikytė

Donata Jocytė

I vieta

2.

IV a

Redita Norvaišaitė

Irena Juciuvienė

III vieta

Klaipėdos r. Matematikos I–II (9–10  kl.) –IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai, 2014-02-07

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

IIb

Tadas Žutautas

Aldona Šneiderienė

I vieta

2.

III

Justas Skirbutas

Aldona Dobradziejūtė

II-III vieta

Klaipėdos r. Chemijos I–IV gimnazijos klasių mokinių olimpiados rezultatai, 2014-01-10

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

IIb

Tadas Žutautas

Angelė Bružienė

II vieta

 

20122013 m.m.

61-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo rezultatai, 2013-01-25

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

Ib

Tadas Žutautas

Adomas Neimontas

I vieta

2.

IIb

Bingelis Vytautas

Adomas Neimontas

II vieta

3.

IIb

Niklovas Edgaras

Adomas Neimontas

III vieta

4.

IIIa

Gabrielius Norvilas

Adomas Neimontas

II vieta

5.

IIIb

Šarūnas Šaloninas

Adomas Neimontas

III vieta

6.

IVa

Audrius Šimulis

Adomas Neimontas

II vieta

 

51-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo rezultatai, 2013-01-11

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

Ib

Tadas Žutautas

Angelė Bružienė

I vieta

 

46-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo rezultatai, 2013-01-18

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

Ib

Tadas Žutautas

Diana Vepštienė

I vieta

2.

IV

Tadas Šaulys

Diana Vepštienė

III vieta

 

Rajoninės matematikos olimpiados rezultatai, 2013-01-16

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

Ib

Tadas Žutautas

Aldona Šneiderienė

II vieta

 

Klaipėdos r. mokyklų geografijos olimpiados rezultatai, 2013-03-05

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

IVa

Tadas Šaulys

Lidija Neimontienė

II vieta

2. IIIa GintarėAlminauskaitė Lidija Neimontienė III vieta
3. IIIa Audrius Auzocalitas Lidija Neimontienė X−XI vieta

 

6-8 klasių Klaipėdos rajono mokinių geografijos olimpiados rezultatai, 2013-03-18

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

8b

Vaida Bočkutė

Lidija Neimontienė

I vieta

2. 8a Deividas Batavičius Lidija Neimontienė II vieta
3. 8b Domantas Giržadas Lidija Neimontienė III vieta

  

Klaipėdos rajono Gimtosios kalbos olimpiados – konkurso rezultatai, 2013-04-19

Eil.

Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokęs mokytojas

Užimta vieta

1.

Ib

Tadas Žutautas

Sigita Sičiūnienė

I vieta

 

 62-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados respublikinis etapas

Balandžio 10–12 dienomis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko 62-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados respublikinis etapas. Olimpiadą, kaip ir ankstesniais metais, organizavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Į olimpiados atidarymą susirinkusius dalyvius sveikino LMNŠC direktorius Algirdas Sakevičius, 9 klasių vertinimo komisijos pirmininkė Šiaulių universiteto Gamtos mokslų fakulteto Fizikos katedros vedėja dr. Violeta Šlekienė, 10 klasių vertinimo komisijos pirmininkas Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto profesorius habil. dr. Edmundas Kuokštis, 11 klasių vertinimo komisijos pirmininkas Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas profesorius Pavelas Bogdanovičius bei 12 klasių vertinimo komisijos pirmininkas Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų fakulteto Fizikos katedros docentas dr. Valdas Girdauskas.

Fizikos olimpiada truko tris dienas. Balandžio 10 d. mokiniai sprendė teorines užduotis. 20 geriausiai pasirodžiusių įgijo teisę kitą dieną varžytis praktiniame olimpiados ture. Į šių laimingųjų tarpą pateko ir mūsų rajono atstovai- dešimtokas veiviržėniškis Tadas Žutautas ir „Vaivorykštės“ gimnazistas vienuoliktokas Rokas Garbačiauskas. Gražias žinias, atlikdamas teorines užduotis, parodė ir Roko draugas dvyliktokas Mindaugas Butkus.

Balandžio 12 d. vyko olimpiados uždarymas bei iškilmingas nugalėtojų apdovanojimas.

Olimpiadoje dalyvavo 130 bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 klasių mokinių.

Puikiai olimpiadoje pasirodė (dešimtokų grupėje) mūsų gimnazijos dešimtokas (II g kl.) Tadas Žutautas – jis apdovanotas  Švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštu už gerą teorinių ir eksperimentinių užduočių atlikimą. Kiti komandos nariai nors ir liko be apdovanojimų, tačiau jų pasiekti rezultatai taip pat turi džiuginti mus – vien iškovojimas kelialapio į šalies olimpiadą jau yra pergalė. Sveikiname Tadą, Roką ir Mindaugą ir didžiuojamės šių gimnazistų pasiektais rezultatais šalyje. Verta paminėti, kad šiemet Tadas dalyvavo dar dviejose šalies olimpiadose −lietuvių kalbos bei matematikos, Mindaugas – dar vienoje − IT.

Veiviržėnų J. Šaulio gimnazija, A. Neimontas