Spalio 25 d. Vėžaičių kultūros centre vyko žemaitiškų skaitymų šventė – konkursas “Žemaitėjė žuodie ėr šėrdie”.
Šventėje Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnaziją atstovavo 2b klasės mokinys Aldas Jucius (mok. D. Šukevičienė).
Berniukas už raiškiai žemaičių tarme skaitytą lietuvių liaudies pasaką “Varna ėr sūris” pelnė padėką ir I vietos diplomą savo amžiaus kategorijoje.
Mokytoja D. Šukevičienė


