Menu Close

Atviras rankų lenkimo turnyras

Spalio 25 dieną vyko atviras rankų lenkimo turnyras Šakiuose. Turnyre dalyvavo 9 mūsų gimnazijos sportininkai. Čempionais tapo ir aukso medaliais pasipuošė Vytautė Ruškytė, Normantas Beliavičius ir Matas Klumbys. Žygimantas Šiaulys pralaimėjęs komandos draugui finale iškovojo 2 vietą. Bronzos medalius iškovojo Lėja Žukauskaitė ir Robertas Matuiza. Puikiai varžybose pasirodė ir kiti komandos sportininkai-Justas Saldukas, Lukas Rimkus, Vakaris Riauka. Apsirgusiems sportininkams linkime kuo greičiau pasveikti ir sustiprėti. Sekančios varžybos jau Gruodžio 6 dieną Šiauliuose.
 
 
Posted in Naujienos
Skip to content