Menu Close

Gerumo akcija

Spalio 13-17 dienomis gimnazijoje vyko ,,Maisto banko“ akcija ,,Pasirašyk geriems darbams“. Joje dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė-mokiniai, mokytojai, tėvai ir gimnazijos darbuotojai. Geranoriškumas, dosnumas ir bendruomeniškumas dar kartą parodė, kad kartu galime nuveikti daug. Surinkti maisto produktai, padės tiems, kuriems jų labiausiai reikia.

Ačiū, kad dalinatės.

Biologijos mokytoja Diana Vepštienė

 ,,Maisto banko” akcijos  metu surinkti maisto produktai

  1. Sriubos – 11
  2. Uogienė – 1
  3. Kisielius – 1
  4. Padažai (Kečiupai) – 2
  5. Rauginti agurkai – 3
  6. Kava -1
  7. Žuvies konservai – 26
  8. Mėsos konservai – 27
  9. Kondensuotas pienas -2
  10. Cukraus pakeliai – 20
  11. Miltų pakeliai- 11
  12. Grikių kruopos- 18
  13. Užpilami makaronai- 13
  14. Avižų kruopos13
  15. Perlinės kruopos- 9
  16. Ryžių kruopos – 22
  17. Sezamo sėklos – 1
  18. Manų kruopos – 8
  19. Žirnių kruopos- 7
  20. Miežinė kruopos- 1
  21. Kuskusas – 1
  22. Žemės riešutų užtepėlė -1
  23. Lęšių pakeliai -2
  24. Makaronų pakeliai- 101
  25. Sausainiai- 17
  26. Pyragaičiai – 2
  27. Blynų mišiniai – 2
  28. Pupelių konservai – 2
  29. Ananaso konservai- 1
  30. Kukurūzų konservai- 5
  31. Šokoladai -5
  32. Avižų mišiniai -5
  33. Riešutų pakeliai -3
  34. Duoniukų pakelis -1
  35. Želė -1
  36. Sausų pusryčių pakeliai -5
Posted in Naujienos
Skip to content