Vasara jau suskaičiavo paskutinius savo atokvėpius. Rugsėjo pirmoji – puiki diena švęsti mokiniams, mokytojams bei tėvams. Pirma diena mokykloje – tai dar vienas žingsnis svajonių ir ateities link.

Rugsėjo 1-sios šventinį rytą visi susirinko  prie mokyklos. Sugiedojome Lietuvos Respublikos Himną̨, iškeldami trispalvę. Po to susiskirstę į klases, gražia eisena, keliavome  į Veiviržėnų̨ Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčią̨. Mišių̨ metu dėkojome Dievui ir prašėmė pagalbos šiais mokslo metais. Bažnyčioje sėkmės mokiniams linkėjo Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė, gimnazijos direktorė Laima Navickienė bei gimnazijos mokinių prezidentė Austėja Norvaišaitė.

Naujuosius mokslo metus pasitikime drąsiai, ženkime kupini ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis. Linkime visiems sėkmingo mokslo metų starto.