Rugsėjo 8 dieną gimnazijoje minėjome Tarptautinę raštingumo dieną, inicijuotą UNESCO (nuo 1966 m.). Tikriausiai kiekvienas pedagogas kalbėjo apie savo dalyko raštingumo sampratą. Lituanistai pasiūlė moksleiviams parašyti keletą sunkesnės rašybos žodžių ir taip pasitikrinti savo gebėjimus. Smagu paskelbti laureatus!
I-IV gimnazinėse klasėse triumfavo dvyliktokės, parašiusios be klaidų,- Estera Rubavičiūtė ir Irma Lomsargytė! Antra vieta atiteko (tik 1 klaida) dvyliktokei Ingai Bočkutei ir vienuoliktokėms – Rūtai Poškaitei ir Monikai Šaulytei! Trečioje vietoje (tik 2 klaidos) Austėja Žvirblytė (12 kl.), Aivaras Kubilius, Eglė Puplesytė (11 kl.), Veronika Stiopkina (10 kl.).
5-8 kl. pirmos vietos niekas neužėmė. Antra vieta atiteko Evitai Dėringytei (8 kl.) ir Viltei Zambrinaitei (6b kl.).
Trečioje liko Ugnius Kučinskas, Austėja Bendžiūtė (6b kl.) ir Austėja Urbonaitė (8 kl.). Sveikiname!
Mokytojui atsisėsti į mokinio suolą nėra lengva. Bet visada atsiranda drąsuolių! Alma Vanagienė, Adomas Neimontas, Teresė Kvecienė, Jurgita Žilinskaitė-Rudienė, Loreta Toleikiene, Danguolė Grigutytė Šukevičienė nuotaikingai skrabino rašikliais, triuškindami klastingus žodžius! Ačiū kolegos!
III klasės gimnazistai šiandien dar susitiko su charizmatiška asmenybe – rašytoja Jolita Herlyn – Veiviržėnų miestelio bibliotekoje. (Ačiū Valei Krauleidienei už kvietimą ir direktorei Laimai Navickienei).
P.S. Kai kurie sunkesnės rašybos žodžiai šiandien nuo ryto puikavosi fojė ant kolonos šonų, laukdami skaitytojų.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Irena Juciuvienė