CLILiG – Integruoto vokiečių kalbos ir dalyko mokymo programos Lietuvoje vykdomos nuo 2014 m. su įvairaus amžiaus mokiniais nuo 5 iki 11 klasės. Pamokose dirba mokytojų komandos, jose nagrinėjami klausimai, susiję su artima moksleivių aplinka, naudojami inovatyvūs metodai ir autentiška mokymo medžiaga iš Vokietijos. CLILiG projekto tikslas sudaryti daugiau galimybių praktiškai priartinti mokymąsi ir mokinių gebėjimus, skatinti mokymosi motyvaciją, gerinti mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą. Svarbiausia, tai puiki galimybė mokytis vokiečių kalbos!

Goethe‘s instituto projekto „CLILiG – Integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(is) Lietuvoje“ plečiasi! Nuo šių metų rugsėjo 1 d. jis atkeliavo ir į mūsų gimnaziją. Prie projekto jungiasi vokiečių kalbos mokytoja Lina Stulpinienė ir technologijų mokytoja Ineta Ruškė kartu su 5 klasės mokiniais.

Apie projektą: www.goethe.de/lietuva/clilig