Saugaus eismo pamokėlė

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje rugsėjo 7d. vyko saugaus eismo pamokėlė priešmokyklinės grupės vaikučiams, 1-4 klasių mokiniams, bei Judrėnų ugdymo skyriaus vaikučiams. Pamokėlę vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Diana Pipirienė, Asta Zbarauskienė. Pamokėlės metu pareigūnės su vaikais kalbėjosi ir atliko praktines užduotis apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl važiuojant automobiliu reikia prisisegti saugos diržą, kaip saugiai važiuoti dviračiu, paspirtuku. Priminė vaikams,  jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais, drausmingais, atidžiais, atsargiais ir pastabiais eismo dalyviais. Vaikams buvo rodoma vaizdinė medžiaga, filmukai. Atliekant praktines užduotis vaikai patys pademonstravo puikias saugaus eismo žinias už kurias buvo skatinami dovanėlėmis. Bendruomenės pareigūnės vaikams suteikė žinių ir apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, pademonstravo, kaip juos tinkamai segėti. Tikimės, jog suteiktos žinios išliks mokinių atmintyje ir šios prevencinės idėjos dėka pavyks išvengti skaudžių nelaimių kelyje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos

Soc. pedagogė metodininkė Laima Rėbždienė