Menu Close

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Yra diena metuose, kai mokyklų koridoriai, ofisų erdvės ir įvairiausios kitos vietos pakvimpa gardžiausiais kepiniais. Šiais metais nuostabiausi pyragų kvapai pasklido daugelyje mūsų fondo bendruomenės narių darbo erdvių, suvienydami bendram, gražiam tikslui. Su didžiuliu dėkingumu norime pasidžiaugti, jog prie saldžios „Pyragų dienos“ iniciatyvos ir paramos mūsų mažiesiems pacientams prisidėjo ugdymo įstaigos. 🍰🤎

🍩Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija vykusi „Pyragų dienos“ akcija subūrė visą mokyklos bendruomenę. Mokiniai ir mokytojai pradžioje būrėsi į oficialią renginio dalį, kurios metu kiekvienas galėjo išsamiau susipažinti su fondo veikla ir sužinoti – kokius prasmingus darbus vykdome bei kokiomis formomis teikiame pagalbą sunkiai sergantiems mažiesiems pacientams. Vėliau bendruomenė buvo kviečiama vaišintis įvairiausiais pyragais už auką mūsų herojams. Norime tarti nuoširdžiausią ačiū visiems prisidėjusiems prie paramos vaikams – Jūsų dėka aukų dėžutė papildyta 1007, 47 Eur. Šios Jūsų aukos netrukus virš sunkiai sergančių vaikų šypsenomis bei išpildytomis pačiomis spalvingiausiomis svajonėmis!
🍩Nuostabu matyti bendruomenes, kuriose vaikai nuo pat mažens ugdomi būti empatiškais ir padedančiais žmonėmis. Nuoširdų ačiū norime tarti Vilniaus Lopšelio darželio „Nykštukas“ auklėtiniams, tėveliams ir personalui už šilumos kupinas širdis ir prasmingą „Pyragų dienos“ minėjimą savo įstaigoje. Gera žinoti, kad turime Jūsų palaikymą ir dėkojame už skirtas 379 Eur aukas mūsų herojų svajonėms įgyvendinti.
Posted in Naujienos
Skip to content