Menu Close

Lietuvos čempionu galima tapti ir tyliai

Lapkričio 11 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatas. Savo amžiaus ir svorio kategorijoje čempionu tapo Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos 4b klasės mokinys Simonas Vaičius.

Simonas jau keturis metus aktyviai treniruojasi karate klube „Hokaidas“. Berniukas ne tik keletą kartų per savaitę lankosi karatė treniruotėse, bet ir dieną visada pradeda nuo ryto mankštos. Šiuo metu jis turi žalią karatė diržą.

Minėtas kovos menas Simonui labai patinka. Jis dažnai apie treniruotes ir varžybas pasakoja savo klasės draugams. Kartais per fizinio ugdymo pamokas pamokina draugus šio kovos meno pradmenų, supažindina su jo ypatumais. Tad sužinoję apie Simono laimėjimą, klasės draugai taip pat jį sveikino, negailėjo gražių žodžių ir pagyrų. Nepaisant svarbaus laimėjimo, Simonas išlieka kuklus ir savo pergalę priima kaip atlygį ir paskatinimą už išlietą prakaitą.

Pats Simonas teigia, kad šis laimėjimas jam yra pirmasis ir labai svarbus, motyvuojantis siekti aukštesnių rezultatų, laimėjimų kituose čempionatuose. Linkime Simonui didžiausios sėkmės!

Posted in Naujienos
Skip to content