Menu Close

Veiviržėniškių Pyragų dienoje surinktos lėšos išpildys sergančių vaikų svajones

Lapkričio 6 dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija kvepėjo pyragais, nes mokiniai, kartu su savo tėveliais, iškepė per 50 įvairiausių pyragų, keksiukų, sausainių…

Šiais metais gimnazija nusprendė Pyragų dienos renginyje surinktas lėšas paaukoti Rimanto Kaukėno Paramos ir labdaros fondui, skirtam onkologinėmis ir kitomis sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. Renginio organizatoriai – vienuoliktokai ir jų klasės vadovė Alma Vanagienė, dėkoja visiems, kurie geranoriškai aukojo, aktyviai dalyvavo renginio veiklose, prisidėjo įvairia visuomeniška pagalba. Mūsų visų auka ir susitelkimas pradžiugins sergančius vaikučius, nes prisidėsime prie jų svajonių išsipildymo.

Šiandien dar negalime pasakyti, kiek pinigėlių mes paaukojome, tai padarysime ir paskelbsime artimiausiu metu, kai Rimanto Kaukėno Paramos grupės atstovai atvyks į mūsų gimnaziją ir kartu su jais atidarę dėžutę  suskaičiuosime visų geros valios žmonių paaukotus pinigėlius.

Alma Vanagienė,

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokytoja, III g klasės vadovė

Posted in Naujienos
Skip to content