Menu Close

Lapkritis Veiviržėnuose – gerumo mėnuo

Šiemet gimnazijoje ir jos skyriuose lapkritis – tikras gerumo mėnuo.

Pirmiausia, grįžę po atostogų į mokyklą, paminėjome Pyragų dieną. Mokiniai ir mokytojai iškepė įvairių saldžių desertų, kuriuos pertraukų metu skanavo savo klasėse, taip pat aukojo pinigus sunkiai sergantiems mūsų gimnazijos vaikams. Iš viso buvo surinkta 450 eurų. Jie buvo išdalinti trims sunkiomis ligomis sergantiems gimnazijos mokiniams, kad galėtų stiprinti sveikatą.

Lapkričio 16 dieną minėjome Tarptautinę Tolerancijos dieną, kūrėme Tolerancijos miestą.

 Taip pat IIIg.  klasės mokiniai kvietė prisijungti prie akcijos „Nebūk abejingas” ir aukoti gyvūnų maistą, vaistus, dubenėlius ir kitas priemones gyvūnų prieglaudai VŠĮ „Būk mano draugas”.

IIg klasės mokiniai kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe skatino padėti Lietuvoje vėžiu sergantiems vaikams ir prisidėti prie akcijos „Spalvotas pleistriukas”. Kvietėme visą mokyklos bendruomenę aukoti vaikiškus pleistriukus ir padėti pasiekti akcijos tikslą – surinkti 1000 dėžučių spalvingų vaikiškų pleistriukų!

Skleiskime gėrį ir padėkime vieni kitiems.

Laura Lygnugarytė

IIG klasės mokinė

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija

qrf
Posted in Naujienos
Skip to content