Menu Close

Gimnazijos mokinių darbai 2022 metų kalendoriuje

Klaipėdos rajono amatų centras kartu su Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos muziejumi ir gimnazija pagal etninės kultūros puoselėjimo ir plėtros Klaipėdos rajone programą vykdo projektą ,,Veiviržėnų etnokultūrinės aktualijos“.  

Nuo rugsėjo mėnesio tautodailininko, dailės mokytojo Vytauto Bliūdžiaus vadovaujami II G klasės mokiniai pirmą kartą išbandė medžio skulptoriaus amatą. Jie išdrožė tris 60 cm aukščio skulptūras. O I G klasės mokiniai sukūrė skulptūrų įrėminimo detales.

Dailės mokytojos Alvos Giržadienės mokiniai per dailės pamokas iliustravo senuosius muziejuje surinktus pasakojimus.

Su muziejininke Valdonija Karaliūniene, naudodami senąją medžio raižinių techniką, mokiniai sukūrė nuostabius medžio raižinių atspaudus.

Muzikos mokyklos mokytojas Alvydas Vozgirdas  parašė natas užrašytiems liaudies dainų žodžiams.

Visas projekto metu atliktas darbas bus pristatytas naujai išleistame 2022 metų kalendoriuje.

Projekto pristatymas vyks gruodžio 20 dieną 12 val. Klaipėdos rajono amatų centre Veiviržėnuose. Galėsime pasidžiaugti atliktų darbų originalų paroda ir išgirsti gyvai dainuojamas liaudies dainas, kurias jau repetuoja muzikos mokyklos mokiniai, vadovaujami Alvydo Vozgirdo ir Jolantos Kudabienės.

Muziejininkė Valdonija Karaliūnienė

Posted in Naujienos
Skip to content