Menu Close

Projektas “Dokumentika Lietuvos bibliotekose”

Penktadienį Ig klasės mokiniai kartu su klasės vadove Alma Vanagiene dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Veiviržėnų filiale dokumentinio filmo “Išeiti iš namų” peržiūroje, susitiko su filmo kūrėjais ir įgijo praktinių gebėjimų kūrybinėse dirbtuvėse. Gimnazistai įdėmiai sekė filmo herojų atkaklų ir varginantį kopimą į kalnus, stebėjosi jų stiprybe, ištverme, energija ir žavėjosi keliautojų draugiškumu, susitelkimu ir bendryste siekiant užsibrėžtų tikslų. Buvo įdomu ir smalsu sužinoti apie filmo kūrimo detales iš pačios filmo režisierės Rasos Miškinytės lūpų. Antroje renginio dalyje režisierius Linas Augutis pakvietė visus dalyvius į kūrybines dirbtuves, kuriose įgijome praktinių žinių ir gebėjimų apie filmukų kūrimą.

Ig klasės auklėtoja A. Vanagienė

Nuotraukų autorius Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Veiviržėnų filialo bibliotekininkė V. Krauleidienė

 

 

Posted in Naujienos
Skip to content