Menu Close

Klaipėdos rajono EXPO 2022

4-08 d. Gargždų kultūros centre vyko Junior Achievement Klaipėdos rajono mokinių bendrovių Expo mugė, kurioje dalyvavo trys mūsų gimnazijos jaunosios bendrovės.

Jaunieji verslininkai turėjo unikalią galimybę Gargždų kultūros centre pristatyti ir parduoti savo vystomus produktus, bendrauti su kompetentinga komisija, kuri negailėjo patarimų. Renginio pabaigoje komandos buvo apdovanotos vardinėmis nominacijomis. Viena mūsų gimnazijos jaunoji bendrovė pelnė nominaciją, JB “Council of business” (komanda: Austėja Norvaišaitė, Kamilė Brazauskaitė ir Greta Saulevyčiūtė) už geriausio produkto arba paslaugos technologinį sprendimą tarp 24 bendrovių. Mokinius konsultavo ir skatino jų beribį antreprenerystės potencialą mokytojos Ineta Ruškė ir Ugnė Ruibienė.

Klaipėdos rajono mokinių verslų „eXpo“ mugė: https://www.youtube.com/watch?v=4esgqaVpYSw

  

Posted in Naujienos
Skip to content