Menu Close

EU – CONEXUS ,, THINK SMART, CREATE GREEN‘‘

Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos anglų kalbos mokytojos Aušros Daros 7 – 8 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame EU – CONEXUS konkurse ,,THINK SMART, CREATE GREEN‘‘, kurio tikslas buvo sukurti tvarų žaliąjį pastatą arba išmanųjį uostą. Mūsų mokyklai atstovavo 4 mokiniai: Viltė Stankutė, Austėja Urbonaitė, Dominykas Stiopkinas ir Domas Venckus. Pirmajame etape mokiniai projektavo tvaraus pastato modelį. Konkursas sulaukė daug dalyvių, tačiau antrajame etape nacionalinė žiuri išrinko 5 geriausias komandas, tarp kurių buvo ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija. Antrasis etapas vyko Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų institute, kuriame Viltė Stankutė, Austėja Urbonaitė ir Dominykas Stiopkinas pristatė savo projektą. Sveikiname mokinius laimėjusius 3 vietą!

Posted in Naujienos
Skip to content