Mūsų gimnazijos ir Judrėnų skyriaus pradinių klasių mokytojų įprastą darbo dieną pakeitė metodine išvyka. Šios išvykos poreikį padiktavo mokytojų dalyvavimas ,,Vedlių“(tai tęstinė informatikos ir technologinės kūrybos mokymo(si)programa pradinių klasių mokytojams) mokymuose.  Siekiant  pasisemti  patirties dirbant su vaikais, naudojant scratch programavimą, lankėmės Palangos pradinėje mokykloje. Stebėjome informatikos pamoką 3 klasėje. Su šia programa trečiokai jau mokosi dirbti nuo spalio mėnesio. Tai buvo puiki galimybė pamatyti, kaip dirba mokytojos ir vaikai kūrybinėje technologijų pamokoje.

Didžiulį įspūdį paliko mokytojų bendravimas ir bendradarbiavimas  dalijantis  neišsenkančiomis žiniomis, bei mokinių pagalba vienas kitam. Bet kokia nauja patirtis duoda naujų minčių, idėjų ar pasitvirtinimą, kad esame tinkamame kelyje. Tikimės, kad bendradarbiavimas tęsis. Lankydamosios Palangoje negalėjome neaplankyti Baltijos jūros.

Ši metodinė diena buvo kupina saulės, gerų emocijų,  ir idėjų ateičiai.

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė  Loreta Toleikienė