Menu Close

„Išgirsk save“ – terapinės veiklos mokinių emocinei gerovei

Jono Lankučio viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį projektą „Išgirsk save“, finansuojamą Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų atrankos konkurse. Šio projekto tikslas – ugdyti ir stiprinti vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų psichinę sveikatą, pasitelkiant įvairias terapijos formas: biblioterapiją, judesio (šokio, pilateso) bei dailės terapiją. Tokios veiklos suteikia galimybę mokiniams ne tik susipažinti su emocinės sveikatos stiprinimo būdais, bet ir praktiškai juos išbandyti. Šiuose veiklose dalyvavo Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos I g klasės mokiniai. Užsiėmimų metu jie aktyviai įsitraukė į judesio ir šokio terapijos veiklas, kurios skatino kūrybiškumą, bendradarbiavimą bei stiprino klasės bendruomeniškumą. Mokiniai dalijosi teigiamais įspūdžiais, pabrėždami, kad tokios veiklos padeda atsipalaiduoti, geriau pažinti save ir bendraklasius. Tai tampa svarbia priemone, padedančia ne tik geriau jaustis, bet ir kurti darnią bei palaikančią gimnazijos bendruomenę. Nuoširdžiai dėkojame Jono Lankučio viešajai bibliotekai už bendradarbiavimą ir galimybę mokiniams dalyvauti prasmingose veiklose, stiprinančiose emocinę sveikatą bei bendruomeniškumą.

Parengė socialinė pedagogė Laima Rėbždienė

 

 

 

Posted in Naujienos
Skip to content