Šiuolaikiniame informaciniame amžiuje etnokultūra suspindi kiek kitomis spalvomis. Mūsų gimnazijoje domėjimąsi krašto tradicijomis, liaudies dainomis, šokiais galime ugdyti nuo pat ikimokyklinukų.

     Regioninis ikimokyklinio ir priešmokyklinio (3–6 metų) amžiaus vaikų etnokultūrinis projektas „Pelytės pyragas“ skirtas Veiviržėnai 2020 m. mažosios kultūros sostinės metams paminėti, dėl susiklosčiusios situacijos, įvyko mažose grupelėse. Dėkingi susidomėjusioms mažųjų mokytojoms ir iš kitų ikimokyklinių ugdymo įstaigų (buvome gavę keletą paraiškų). Džiaugiamės savo mažųjų gimnazistų finaliniu pasirodymu „šeimos rate“. Smagu, kad grupės mokytojos Janina Riaukienė ir Loreta Stirbienė kartu su meninio ugdymo vadovėmis Sandra Leonauskiene bei Jovita Jokšiene nuoširdžiai vaikams perteikia liaudišką žodį, dainą, tradicinį šokį. Dalinamės su Jumis savo pasirodymu. (2020-10-01, Veiviržėnai)

Tikimės, sumanymą galėsime įgyvendinti ateity.

Pavaduotoja ugdymui Jurgita Rudienė

Dalijames etnografinio projekto medžiaga.

https://drive.google.com/file/d/1ujLKd2OZSzOnkdwuizx0nEMa17P_3P88/view?usp=drive_web