Antros klasės mokiniai kartu su kitais pradinukais dalyvavo nuotoliniame susitikime su Klaipėdos rajono  Policijos Komisariato pareigūne Asta Zbarauskiene, kuri išaiškino, kaip saugiai elgtis su paprastais ir elektriniais paspirtukais bei dviračiais gatvėje. Priminė saugaus eismo taisykles.

Smagi kūno kultūros nuotolinė pamoka krtu su kitais respublikos antrokais pakėlė visiems nuotaiką. Smagu buvo sportuoti kartu su kitų mokyklų pradinukais, pasimokyti  ir parodyti savo sportinius sugebėjimus. Išmokome nemažai naujų pratimų.

Vaikų džiaugsmui nebuvo ribų, kai pravėrėme naujai įrengto biologijos kabineto duris. Kabineto  aplinka nuteikė darbingai, todėl nieko nelaukę kibome į darbą.  Apžiūrėjome mikrospopus ir mokėmės jais naudotis. Didžiulis iššūkis  vaikams buvo su pipetėmis iš vieno mėgintuvėlio  į kitą perpilti vandenį. Skaičiavome vandens lašiukus.

Labai nustebome pamatę naftą stikliniame buteliuke.  Galų gale triukšmometras mums parodė, kad mokame dirbti susikaupę.

Smagu ir įdomu atrasti, stebėti ir išbandyti.

2 klasės mokytoja Loreta Toleikienė