Tarptautinis vaikų meno projektas ,,kurpaitė mamai“

Pirmasis gegužės sekmadienis-Motinos diena. Kaip pavasaris džiugina mus, taip mes stengiamės pradžiuginti savo mamytes. Tradiciškai kasmet dalyvaujame Respublikiniame meno projekte Motinos dienai paminėti.

2021 m. kovo–balandžio mėn pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Kurpaitė mamai“, kurio tikslas – išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną Lietuvos, užsienio šalių vaikų ugdymo įstaigose. Buvo renkami nenaudojami bateliai, bateliai buvo gaminami iš popieriaus, iš molio. Puošimui naudojome įvairias  gamtines ir dirbtines medžiagas: popierių, plastiką, karoliukus, gyvas ar dirbtines gėles ir kt. Bateliai virto nuostabiomis kurpaitėmis…. Mokiniams talkino ne tik jų mokytojos, bet ir dailės mokytoja Alva Giržadienė bei technologijų mokytoja Ineta Ruškė.

Projekto metu vaikai savo sukurtas kurpaites dovanojo mamoms, sukūrė bendrą meninę ekspoziciją mokyklos foje. Mamytes pradžiugino sukurtas video sveikinimas.

Projekte dalyvavo ir Pėžaičių, Pašlūžmio bei Judrėnų skyrių pradinukai.

2 klasės mokytoja Loreta Toleikienė