Šie metai paskelbti išnykusių vietovardžių metais. Misgirių kaimas,  įsikūręs 3 kilometrai nuo Judrėnų, kelyje Judrėnai – Daukšaičiai, žinomas jau XV amžiuje, bet šiandien čia likę tik kelios ūkininkų sodybos.

Vienos jų savininkas, baltiškosios kultūros puoselėtojas, bajorų Mizgirių palikimo saugotojas Rimantas Micka. Sodybos 20 ha teritorijoje sukurtos jaukios poilsio  erdvės: nameliai šeimoms, pastatyti iš ekologiškų medžiagų – šiaudų ir molio, klojimas „Geležinis karpis“, Saulės parkas. Šioje Misgirių poilsiavietėje rengiami muzikiniai festivaliai ir Rasos šventė, į kurią kasmet susirenka daugiau nei 300 žmonių.

Mickos pakviesti Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokiniai susiruošė į dailės plenerą, kad patirtų žemės meno teikiamą kūrybinį džiaugsmą. Buvo smagu saulėtą dieną mokyklinį suolą iškeisti į nuostabų gamtos kampelį – pievą, mišką, tvenkinį, smėlėtą tinklinio aikštelę. Sukūrėme kelias instaliacijas, naudodamiesi gamtine vietine medžiaga – medžių šakelėmis, smilgomis.

Muziejininkė Valdonija Karaliūnienė