Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokiniai gegužės mėnesį dalyvavo vokiečių kalbos dienų “Ö kaip Öko?” paveikslėlių konkurse “Septyni patarimai tvariam gyvenimui”. Mokiniai ne tik piešė, bet ir parašė su tuo susijusius komentarus vokiečių kalba. Darbus vertino komisija, kurią sudarė atstovai iš Vokietijos ambasados, Goethe’s instituto, ZfA, DAAD ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų. Konkurso nugalėtoju 9-11 klasių kategorijoje tapo Ig klasės mokinys Rokas Griauslys, kuris vokiečių kalbos mokosi pirmus metus. Jis laimėjo galimybę drauge su savo klasės draugais dalyvauti eko dirbtuvėse, kurias praves iniciatyvos „Kita forma“ komanda mūsų mokykloje.
Dėkoju mokytojoms A.Giržadienei ir D.Vepštienei, kurios palaikė šią iniciatyvą ir motyvavo mokinius piešti.
Vokiečių k. mokytoja Lina Stulpinienė