Menu Close

Veiviržėnų penkiakovė

Birželio 10 dieną, Veiviržėnų miestelyje vyko jau daug kartų gimnazijos mokinių prezidentūros organizuojamos orientacinės varžybos – „Veiviržėnų penkiakovė“. Dėl prizinių vietų varžėsi mūsų gimnazijos 5-10 klasių mokiniai, taip pat turėjome svečių iš Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, Kretingalės pagrindinės mokyklos, Judrėnų Stepono Dariaus skyrius bei Endriejavo pagrindinės mokyklos. Viso net 19 dalyvių komandų !
I-III vietas gimnazijos mokinių tarpe užėmė:
I – 9 klasė „Laineriai“
II – 5 klasė „Zitos bebrai“
III – 5,7,8 klasių „Belarusas 2“
Svečių kategorijoje pirmąją vietą iškovojo – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos – „GVG team“.
Džiaugiamės gausiai susirinkusiu jaunuoliu būriu, kurie nepabijojo lietaus ir su gera nuotaika ir nusiteikimu sudalyvavo orientacinėse varžybose. Visi orientacinių varžybų dalyviai buvo apdovanoti sveikuoliškais maisto krepšeliais ir skaniais pietumis.
Didelį ačiū už pagalbą organizuojant šį renginį tariame: gimnazijos mokytojams, Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Veiviržėnų ugniagesių komandai, Veiviržėnų kultūros centrui, Klaipėdos r. amatų centrui, Veiviržėnų seniūnijai ir Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio bibliotekos Veiviržėnų filialui.
Iki pasimatymų kitais metais 😊
Projektas „Veiviržėnų penkiakovė“ įgyvendintas padedant Klaipėdos r. savivaldybei, ir Klaipėdos r. savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2022 m. priemonių vykdymo.
Posted in Naujienos