Vaikiškos knygos diena mokykloje

„Knyga – tai tylus ir patikimas draugas, kuriam nereikia tarpininkų. Kiekviena knyga gyvena su savininku.“ – C. Polikevičius

Balandžio 2-ją minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Mokykloje šią dieną pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves, kuriose galėjo išmėginti senovinius rašymo būdus ant molio, beržo tošies, kūrė unikalius skirtukus, juos puošė įvairiomis dekoracinėmis priemonėmis.

Ypatingo susidomėjimo sulaukė senoji medžio raižinių technika, kuria dirbama Klaipėdos rajono amatų centre Veiviržėnuose. Ant liepos medžio lentelės, dešimtos klasės mokinių  aštriais kaltais išraižytą piešinį, specialiu voleliu, vaikai tepė akriliniais spaustuviniais dažais ir aliuminių šaukštų pagalba, gavo įdomų atspaudą popieriuje.

Kūrybines dirbtuvėles organizavo gimnazijos muziejininkė, bibliotekininkė, pradinių klasių mokytojos, savanorės, edukacijų metu talkino vyresnių klasių moksleivės.

Gimnazijos savanorės Skaistė Saunorytė ir Viltė Stankutė