Menu Close

Ukrainiečių vaikų pažintis su jūros pasauliu

Artėjant Velykų šventei,  Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir Judrėnų skyriaus vaikams iš Ukrainos buvo suorganizuota kelionė mūsų kraštui pažinti.

Balandžio 15-tą dieną 18 gimnazijos ugdytinių, gimnazijos bibliotekininkė Lina Laucevičienė ir pavaduotoja Laima Dargevičienė vyko aplankyti Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą. Muziejuje lankytojai susipažino su jūros pasauliu, įvairiais gyvūnais ir jos gamta. Visus sužavėjo didysis akvariumas – 18 m ilgio perregimas tunelis. Delfinariume vaikai stebėjo įspūdingus delfinų, jūrų liūtų pasirodymus. Kelionės pabaigoje aplankė ir Baltijos jūrą.

Iš ekskursijos vaikai grįžo pavargę, bet kupini įspūdžių. Džiaugiamės, jog mūsų naujiems mokiniams iš Ukrainos buvo sudarytos sąlygos pabūti kartu ir susipažinti mūsų pasididžiavimu – Lietuvos jūrų muziejumi.

Gimnazijos savanorė Viltė Stankutė

Posted in Naujienos
Skip to content