Menu Close

Sukurta tabalų kompozicija Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos sode

Su Veiviržėnų amatų centro lankytojais jau išbandyta tabalų kompozicija. Muzikos mokytojas Alvydas Vozgirdas parengė ir veda nuostabias edukacijas Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos sode. Jų metu groja net ir nemokantys muzikinės kalbos. Tai projekto ,,Etnomuzikavimo labirintai Veiviržėnuose“ dalis, nes radome galimybę projektą vykdyti ir vasarą.

Technologijų mokytoja Ineta Ruškė vedė floristikos edukacijas Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokiniams ir sukūrė žolynų ,,takus“, kuriuos eksponuosime gimnazijos sode, Alvos Giržadienės edukacijų metu sukurtos baltų ženklais dekoruotos lentelės jau papuošė nuobodžią sandėlio sieną.

Šalia gimnazijos esančią paįvairintą erdvę jau lanko žmonės, kur patys gali išbandyti paslaptingą tabalų skambesį.

Jurgio Šaulio gimnazijos muziejininkė Valdonija Karaliūnienė

Posted in Naujienos
Skip to content