Skaitymo iššūkio startas jau prasidėjo!

,,Vasara su knyga“ – visoje Lietuvoje jau septintus metus organizuojama gerai žinoma skaitymo skatinimo akcija. Ją organizuoja viešosios, mokyklų bibliotekos bei Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.  Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos biblioteka, prisijungdama prie iniciatyvos, kviečia mokyklos bendruomenės narius, kurie mėgsta skaityti, pasinerti į  vasarą su knyga, išbandyti save skaitymo iššūkyje.

Dalyvauti skaitymo iššūkyje paprasta:

• registruokis gimnazijos bibliotekoje arba savarankiškai svetainėje vasarasuknyga.lt (prireikus pagalbos, tau visada gali padėti gimnazijos bibliotekininkė);
  • per 3 vasaros mėnesius perskaityk 5 knygas:
  • perskaityk knygą apie žmogaus ryšį su gyvūnu (-ais);
  • perskaityk Baltijos šalių autoriaus knygą;
  • perskaityk biografinę knygą;
  • perskaityk knygą, kurios pavadinimas – vienas žodis;
  • perskaityk šeimos nario vaikystėje mėgtą knygą;
  • perskaitęs knygas, svetainėje vasarasuknyga.lt, suvesk jų pavadinimus (prireikus pagalbos, tau gali padėti gimnazijos bibliotekininkė);
  • įvertink knygas.

Visų išdrįsusių priimti ir įvykdžiusių vasaros skaitymo iššūkį  laukia staigmenos, o laimingųjų (bus ištraukti burtų keliu) –  akcijos rėmėjų prizai.

Bibliotekininkė Lina Laucevičienė, gimnazijos savanorė Skaistė Saunorytė