Menu Close

Paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės… Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena Vaiko lūpose, niekas taip greitai nedžiūsta kaip Vaiko ašaros… niekas taip greit nepasotinamas, kaip Vaiko noras sužinoti, pažinti… ( A. Baltrūnas)

Birželio 1 – ąją dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pradinukai kartu su savo mokytojomis minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Tai diena, kurios metu visas dėmesys skiriamas vaikams ir primena visuomenei apie būtinybę saugoti bei gerbti vaikų teises. Vaikai dalyvavo rytinėje mankštoje, žaidė šaradas, spėliojo muzikines mįsles, šoko, dainavo, skanavo blynus, aplankė „Sveikatos salelę“, savo puikias nuotaikas bei geras emocijas perkėlė į vieną bendrą piešinį.

Pradinių klasių mokytoja Ina Verbutienė

Posted in Naujienos
Skip to content