Septyni žingsneliai į Lietuvą

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus vaikai savo mažais žingsneliais, kupinais meilės savo kraštui, vedini savo mokytojų, keliavo šventinėje savaitėje ,,Septyni žingsniai”. Šią savaitę visi kartu alsavome Lietuvą: patys mažiausieji mokėsi tarti, piešti, dainuoti Lietuvą, vyresnėliai vis tvirčiau Ryto rato metu su pačių pačiausių mokytojų Alvydos Švabienės, Ingos Linkuvienės, Janinos Riaukienės, Loretos Stirbienės, Žibutės Strumylienės pagalba pažino savo gimtinę, savo gražiais kūrybiniais darbeliais ir šventiniais sumanymais kasmet vis ryškesnį trispalvį pėdsaką paliko savo širdelėse. Ir sportinės rungtys, žaismingos pažintinės viktorinos atvėrė vis naujus lietuviškumo pojūčius. Net patys mažiausieji, padedami mokytojų Vaidos Girskienės ir Almos Kinčienės, įsimins geltoną, žalią, raudoną spalvas, nes jomis žaidė, statė, ieškojo tarp daugybės atspalvių tos, kuri yra toji, lietuviškoji. O matėte? Pražydo lietuvybės medžiai, papuošti trispalvėmis juostelėmis, kurias taip atsakingai vėjyje laikė visi, net patys mažiausieji! Taip, kaip tvirtai rišome juosteles prie šakelių, kad vėjai nenublaškytų, taip ir Lietuvą glaudėme ir glaudžiame vaikiškai, bet tvirtai prie savęs- kad nepamestume, kad neatimtų, kad mylėtume.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus mokytojos