Šeimos šventė

Mūsų gimnazijos pradinukai ir priešmokyklinio amžiaus grupės vaikučiai buvo labai pasiilgę švenčių, kuriose dalyvautų jų tėveliai, močiutės ir seneliai. Pasakyta – padaryta. Gegužės 16 dieną gimnazijoje įvyko šeimos šventė. Šurmulio buvo labai daug. Juk susirinko pilna salė žmonių. Koncerto metu skambėjo dainos, vaikai norėjo išsiaiškinti, ar jų tėveliai irgi neklausė mamytės, ar bėgo iš pamokų. Visus nustebino 2b klasės mokiniai, kurie vaidino spektaklį ,,Skruzdėlytė Barborytė”. Dalyviai negailėjo aplodismentų vieni kitiems. Gimnazijos direktorė L. Navickienė pasidžiaugė, kad tiek daug tėvelių surado laiko ir atvyko į šeimos šventę. Tokio šilto bendravimo buvome pasiilgę visi. Po koncerto 3 klasės mokytoja pakvietė visus į sportines varžybas. Sportiniu azartu sužibo visų dalyvių akys. Mamytės, vardan pergalės, negailėjo net savo aukštakulnių, o tėveliai bėgo, kad net dulkės rūko. Juk jei neskubėsi, tai ir nelaimėsi. Nugalėjo, aišku, draugystė. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, o visą šeimos šventę vainikavo lobio paieškos. Tą dieną niekas neskubėjo namo, vaišinosi lobio dėžėje rastais saldainiais ir gaivinosi sultimis. Mokiniai prašė, kad tokių švenčių, kuriose dalyvautų visi šeimos nariai, būtų kuo dažniau.

Vaikų mintys po šventės. Man labai patiko šventė, nes ji buvo labai smagi ir spalvinga. Eidamas deklamuoti eilėraščio pažvelgiau….. salėje buvo koks milijonas tėvelių. Mano tėtis – jėga, jis buvo greičiausias iš visų. Mokytoja, gal galime daryti tokią šventę kiekvieną pirmadienį.

Pradinių klasių mokytojos