Menu Close

Bėgimo takeliuose rajono pradinukai

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija kartu su Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyriumi rengė rajono pradinių klasių mokinių (3-4 kl.) pavasario kroso bėgimo varžybas.  Gegužės 19 d. Veiviržos slėnyje prie įrengtų  bėgimo takelių  sugužėjo gausus būrys bėgikų: atvyko 89  mokiniai iš 8 mokyklų ( Endriejavo pagrindinė mokykla, Dovilų pagrindinė mokykla, Dituvos pagrindinė mokykla, Ketvergių pagrindinė mokykla, Vėžaičių pagrindinė mokykla, Slengių  mokykla – daugiafunkcinis centras, Gargždų ,,Minijos“ progimnazija, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija).

Jaunieji sportininkai rungėsi dviejose amžiaus grupėse. Trečių klasių mergaitės turėjo įveikti 200 metrų atstumą, berniukai – 250 metrų atstumą, ketvirtų klasių mokiniai atitinkamai – 250 metrų ir 300 metrų. Išdalinti 4 medalių ir diplomų komplektai. 2 aukso medalius išsivežė Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos pradinukai (Titas Laurinavičius – 3 kl. ir Justas Gelžinis – 4 kl.), po vieną aukso medalį iškovojo Ketvergių pagrindinės mokyklos sportininkė Urtė Tamošauskaitė (4 kl.)  ir  Vaiva  Nikitinaitė (3 kl.) iš Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos. Antrų vietų nugalėtojais tapo Milda Rubavičiūtė (3 kl.) iš Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos Judrėnų skyriaus, Simona Dirgėlaitė Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ketvirtos klasės mokinė, Arminas Bružas ( 4 kl.) ir Augustas Miežetis (3 kl.), iš Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos. Sidabro medaliais pasipuošė Andrėja Tamošauskaitė ( 3 kl.), Gustas Uščinskas (3 kl.) ir Jokūbas Gudauskas (4 kl.)  Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos bėgikai, bei trečiokė Marija Rušinaitė  iš Ketvergių pagrindinės mokyklos. Šiems mokiniams buvo  įteiktos ir atminimo dovanėlės.

 Susumavus visų bėgikų rezultatus I vieta atiteko Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos  komandai, kuri buvo apdovanota Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyriaus diplomu ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos taure. II vieta atiteko varžybų organizatoriams – Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komandai, III- Ketvergių pagrindinės mokyklos komandai, pastarosios dvi komandos apdovanotos Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyriaus diplomais.

Norisi pasidžiaugti mokytojų, treniravusių mokinius, subūrusių juos į komandas ir  atvykusių į varžybas, darbu. Tikimės, kad ateinančiais metais jaunųjų bėgikų gretos bus dar gausesnės.

Mokytoja Loreta Toleikienė

 

Posted in Naujienos
Skip to content