Rudens išdaigos

Ruduo – pats spalvingiausias, turtingiausias metų laikas. Tai visi pamatė 2020 spalio 2 dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos vidiniame kieme. Ryte mokiniai rinkosi su maišais įvairiausių daržo ir miško gėrybių, kurias su tėvais užaugino ar surinko miške. Vaikai kartu su mokytojomis kūrė mozaiką iš kankorėžių, gilių, kaštonų, smilgų, kukurūzų, įvairiausių gėlių žiedų, obuolių, moliūgų, taip tradicinė rudens gėrybių paroda, skirta artėjančiai Mokytojų dienai, tapo išskirtinė. Visi mokiniai ir mokytojai galėjo stebėti kiekvienos klasės kūrybinį darbą, kaip didėja mozaika, keičiasi spalvos ir formos. Šalia mozaikos atsirado ir užrašas ačiū. Ačiū mokytojams taria mokiniai ir sveikina su artėjančia Mokytojų diena. Ačiū tėveliams, nes be jų nebūtų mokinių. Ačiū mokiniams, nes jie mums patys svarbiausi!

Nijolė Stonkuvienė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pradinių klasių mokytoja