Menu Close

Renginys ,,Nutieskime tiltus”

,,Tai įsileiskime į širdį baltą šventę, Tegul tamsiausias kerteles šviesa palies, Gerumo žarijas palikime rusenti, Nutieskim tiltus nuo širdies iki širdies.” (I.Šeduikienė) Gruodžio 1-ąją, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje gražiu, prasmingu renginiu ,,Nutieskime tiltus” prasidėjo Adventinis laikotarpis. Ansamblio ,,Vieversėlis” mergaitės ( vad. R.Girdvainytė) su daina ,,Žibintas” visus pakvietė į kelionę Šv.Kalėdų link. Žiūrovų ir dalyvių širdis savo dainėlėmis šildė pradinių klasių mokinukai ( vad. J. Jokšienė ir R. Girdvainytė), bei svečių ansamblis (vad. Ž. Račkutė) iš Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinės mokyklos. Meninio skaitymo būrelio ,,Tarškutis” vaikai (vad. D.Šukevičienė) pristatė inscenizaciją ,,Mažas piemenėlis ir didelis plėšikas”, kurioje papasakojo apie gerumo galią. Miestelio klebonas, Vidmantas Gricius, uždegė pirmąją Advento žvakę,o renginį vainikavo visų dalyvių atliekama daina ,,Nutieskim tiltus”. Renginį vedė Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos tikybos mokytojos J.Klimienė ir A. Ivaškevičienė. Pasibaigus koncertinei programai, renginio svečiai buvo pakviesti į Veiviržėnų amatų centrą, nusipinti Advento vainiko. Už renginio idėjos įgyvendinimą dėkojame dailės mokytojai Alvai Giržadienei, technologijų mokytojai Inetai Ruškei, bibliotekininkei Linai Laucevičienei, 11 kl.mokiniams Domantui Juodiškiui ir Nojui Kempei. Veiviržėnų kultūros centrui ir Veiviržėnų amatų centrui.

Renginio organizatorės tikybos mokytoja J.Klimienė ir muzikos mokytoja R.Girdvainytė.

Posted in Naujienos
Skip to content