Menu Close

Rajoninė mokinių technologijų olimpiada

Kovo 20 dieną vyko rajoninė mokinių technologijų olimpiada Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, TUM projekto atnaujintuose technologijų kabinetuose. Olimpiados tema – „Kūrybos virusas 2024 m.“. Olimpiadoje dalyvavo 16 mokinių iš Klaipėdos rajono savivaldybės mokyklų.

Olimpiada buvo organizuojama trims amžiaus grupėms (7-8, 9-10 ir 11-12 kl.) pagal atskiras technologinio ugdymo programas. Olimpiados dalyviai savo gebėjimus demonstravo konstrukcinių medžiagų, tekstilės, mitybos srityse. Technologijų olimpiada suteikė galimybę mokiniams parodyti savo gabumus, įgūdžius, kūrybiškumą.

Sveikiname technologijų olimpiados antrojo etapo dalyvius, džiaugiamės jų kūrybingumu ir darbštumu, pasiekimais, linkime sėkmės kuriant.

Posted in Naujienos
Skip to content