„Laisvės medis“ – projektas, kurį sugalvojome padovanoti Lietuvai 101-ojo gimtadienio proga.

Vasario 7-osios rytas gimnazijoje prasidėjo netradicine veikla. Visa gimnazijos bendruomenė kūrė laisvės medį. Džiugi nuotaika ir ryškios spalvos traukė visus įsijungti į veiklą. Kamieną piešė II a g kl. mokiniai: Aistė, Dominga, Jonas ir Sidas. Vainiką rankų atspaudais kūrė visi, kas nepatingėjo. Mūsų mažiausieji, linksmai atlikdami užduotį, stebino žiniomis apie valstybės simbolių reikšmę, gimto krašto istoriją. Ši kūrybinė veikla ne tik subūrė gimnazijos bendruomenę, bet ir dar labiau pakylėjo mūsų širdyse patriotiškus jausmus. Šį projektą vainikavo prof. L. Mažylio uždėtas rankos antspaudas. Džiaugiamės, kad šiemet visa gimnazijos bendruomenė prasmingai sveikina Lietuvos valstybę su gimtadieniu.

Dailės mokytoja metodininkė Alva Giržadienė