2018-10-24 vyko rajoninė 5–8 kl. matematikos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio 5–8 kl. mokiniai. Sveikiname 5 kl. mokinį Mantą Montvydą ir 8 kl. mokinę Moniką Šaulytę, užėmusius III vietas.

2018-11-27 Klaipėdos valstybinėje kolegijoje buvo organizuotas matematikos konkursas „Išminčius 2018“. Dalyvavo ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komanda, susidedanti iš 4 mokinių: Monikos Žąsytytės, Ievos Lomsargytės, Modestos Veselytės, Eriko Poškos. Mokiniai sprendė matematikos užduotis, dalyvavo proto mūšyje ir buvo supažindinti su studijų galimybėmis KVK. Sveikiname komandą, užėmusią II-ą vietą (vadovė mokytoja A. Dobradziejūtė).

2018-12-07 vyko nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas. Konkurse dalyvavo 23 mokiniai iš 8–10 klasių. Užduotis rengia NEC. Geriausiai pasirodė aštuntokė Monika Šiaulytė, I a g kl. Jokūbas Stulpinas ir II a g kl. Dominga Pleikytė (mokytojos A. Dobradziejūtė ir A. Šneiderienė).

2018-12-14 važiavome į Jaunųjų matematikų varžytuves, į Kvėdarną. Dalyvavo 12-os mokinių komanda: A. Žvirblytė, D. Tiriūnas, J. Stulpinas, D. Pleikytė, M. Žąsitytė, T. Skirbutas, M. Veselytė, T. Savickas, A. Žemgulytė, E. Poška, G. Ciparis, E. Dirgėlaitė. Komanda sprendė uždavinius, kuriuos ruošė Šiaulių universitetas. Geriausiai pasirodė  II g klasės mokiniai (vadovė A. Dobradziejūtė).