Menu Close

Prasminga mokinių iniciatyva

Paskatinti pilietiškumo mokytojo, pavaduot.Karolio Pugačiausko 10 klasės mokiniai padedant klasės vadovei Almai Vanagienei prieš šv.Kalėdas vykdė akciją “Padovanok džiaugsmą ukrainiečiams -dovana generatorius”.

Dėkingi VISIEMS prisidėjusiems prie Kalėdinės akcijos Ukrainai. Mūsų siunta pasiekė tikslą. 🇱🇹✌️🇺🇦 “Šlovė tautai! Mūsų skraidymo padalinio komanda nuoširdžiai dėkoja Lietuvos Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija/-os 10 klasės vaikams už mums padovanotą generatorių. Jis jau su mumis ir sukelia mirtį priešams. Taigi nuoširdžiai dėkojame jums. Mes laimėsime. Kovokime kartu. Šlovė Ukrainai! ” Слава нації !

Колектив нашого літаючого підрозділу, щиро дякує дітям 10 класу Veivirženai gimnazio Литовської республіки, за переданий нам генератор. Він уже з нами і робить смерть ворогам. Тож наша вам щира подяка. Ми переможемо. Б’ємося разом. Слава Україні!

Posted in Naujienos
Skip to content