Menu Close

Paskaita “Informacijos socialiniuose tinkluose pateikimo aktualumas, tikslingumas ir saugumas”

Spalio 18 d. gimnazijoje vyko susitikimas su Klaipėdos Paslaugų ir verslo mokyklos Viešosios komunikacijos dėstytoja Laura Seleniene. 9-12 klasių mokiniai klausėsi paskaitos “Informacijos socialiniuose tinkluose pateikimo aktualumas, tikslingumas ir saugumas”. Mokiniai susidomėję klausėsi įtaigaus, išsamaus ir vaizdingo L. Selenienės pasakojimo apie asmeninės paskyros sukūrimo principus, apie atsakingą informacijos turinio ir nuotraukų platinimą socialiniuose tinkluose. Šios paskaitos informacija ir naudingi patarimai sudomino mokinius, tai buvo puiki proga dar kartą pasikartoti, jog bendraujant socialiniuose tinkluose būtina elgtis atsakingai ir saugiai.

Posted in Naujienos
Skip to content