Pagaliau sugrįžome į klases

Nuo birželio pirmosios Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos 5–11 klasių mokiniai sugužėjo į mokyklą. Mokinių triukšmas ir šurmulys vėl užpildė gimnazijos erdves, tiek lauke, tiek mokyklos viduje.

Mokytojus ir mokinius užplūdo dviprasmiški jausmai – vieni džiaugėsi, kad pagaliau galėjo palikti namus ir sugrįžti į mokyklą, kiti mąstė, jog juos tenkino nuotolinis ugdymas. Sugriežtinimai dar neleidžia mums judėti visiškai laisvai, turime laikytis visų karantino reikalavimų, bet tai bent šioks toks žingsnis į priekį!

Turime išmokti gyventi kitaip, girdime nuolat tokią frazę. Turime ir norime rugsėjo pirmąją vėl sugrįžti į klases bei mokytis mokykloje. Sunku patikėti, kad dauguma mokinių pasiilgo mokyklos, nori eiti į mokyklą. Tuom ir džiaugiamės, kad pagaliau sugrįžome į klases.