Abiturientams nuaidėjo nuaidėjo paskutinis skambutis

Šiemet mūsų gimnazijos duris užveria 26 abiturientai. Tai XVI gimnazijos laida. Paskutinis skambutis pakvietė abiturientus į paskutinę pamoką su klasės vadove L. Rėbždiene. „Esu laiminga ir džiaugiuosi, kad galėjau būti šalia Jūsų, matyti ir kartu džiaugtis Jūsų pasiekimais. Ačiū, kad leidote būti šalia ir tuo metu, kai aplankydavo netikėtumai ir nesėkmės. Linkiu jums visiems išsaugoti gerus jausmus ir žmones, kuriuos sutikote šiame gyvenimo etape, savo širdyje. Branginkite patirtį, kurią įgijote gimnazijoje. Likite žmonėmis ir siekite savo užsibrėžtų tikslų, mylėkite gyvenimą ir šypsokitės jam. Viso to Jums linkiu iš visos širdies. Gyvenimas mokykloje panašus į važiavimą traukiniu. Vieni įlipa, kiti išlipa. Vienose stotelėse laukia siurprizai, kitose gilus liūdesys….“- kalbėjo klasės vadovė. Po pamokos į tradicinę pavasario ir jaunystės šventę, tradiciškai paskutinį kartą skambindami skambučiu, abiturientus atlydėjo pirmokėliai. Veiviržėnų slėnyje netilo sveikinimai dvyliktokams. Abiturientus sveikino ir prasmingų, padrąsinančių žodžių negailėjo gimnazijos direktorė L. Navickienė, direktorės pavaduotojai ugdymui J.Rudienė, K. Pugačiauskas. Už nuopelnus gimnazijos  abiturientai apdovanoti padėkos raštais. Padrąsinančius žodžius abiturientams ir nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams tarė abiturientų tėveliai.