Jau antrus metus Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos prezidentūra kartu su mokytojais ir visa miestelio benduomene organizuoja orientacines varžybas ,,Veiviržėnų penkiakovė”. Šiais metais varžybose dalyvavo 9 komandos, sulaukėme net tėvelių ir buvusių gimnazijos mokinių! Turėjome net 11 punktų, kur komandos lankėsi ir vykdė tam tikras užduotis. Renginį vainikavo ledai ir labai smagūs prizai laimėtojams!
Varžybose netrūko juoko, šypsenų. Smagu buvo pamatyti seniai regėtus mokinių ir mokytojų veidus, pabendrauti su išsiilgtais draugais, bendraklasiais, dar geriau pažinti Veiviržėnus ir išmokti naujų dalykų! Labai dėkojame Veiviržėnų kultūros centrui, bibliotekai, gaisrinei ir gėlių parduotuvei ,,Gėlės ir…”, kurie taip pat labai prisidėjo prie šio renginio įgyvendinimo.
Varžybos sudomina vis daugiau žmonių, kurie nori sudalyvauti įvairiose parengtose užduotyse ir išbandyti save. Tikimės, jog ,,Veiviržėnų penkiakovė’’ taps mūsų gimnazijos kasmetine tradicija ir kasmet augs!