Menu Close

Mokinių iniciatyvų projektas

Mokinių iniciatyvų projekto tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas, tobulinti finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius, gilinti žinias apie mokyklos biudžeto sudarymą, didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas ir kurti atvirą sprendimų priėmimo kultūrą. Klaipėdos rajono savivaldybė 2022 – 2023 m. m. Mokinių iniciatyvų projekto įgyvendinimui  skyrė net 2500 Eur. Projekte dalyvavo 3 – 12 gimnazijos klasės. Mokiniai kartu su klasių vadovais rengė projektus ir iki vasario 24 d. pristatė juos projekto koordinatoriui Karoliui Pugačiauskui. Kiekviena klasė paruošė projekto vizualizaciją. Visą savaitę mokiniai galėjo susipažinti su kitų klasių projektais mokyklos fojė, o kovo 6 d. visi rinkosi į gimnazijos Aktų salę, išklausė pristatymus, tada balsavo. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad „Mokinių iniciatyvų projektą“ laimėjo IIg klasės projektas „Lauko teniso įrengimas ir tinklinio aikštelės atnaujinimas“.

Sveikiname laimėtojus ir linkime sklandaus projekto įgyvendinimo.

Mokytoja Lina Stulpinienė

Posted in Naujienos
Skip to content