Menu Close

Metodinė diena ,,STEAM: kas tai yra?“

Balandžio 4 dieną ikimokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokytojos iš Judrėnų, Pėžaičių skyrių, Vėžaičių ir Endriejavo mokyklų dalyvavo metodinėje veikloje, kurios  metu mokytojos-lektorės pasidalino gerąja patirtimi iš TŪM  mokymų ,,STEAM: kas tai yra?“ Pranešimus pristatė mokytojos Ligita Kiudelytė „ STEAM ugdymo samprata “, Eglė Rubavičienė „ STEAM nuo teorijos prie praktikos“ ir Alvyda Švabienė „STEAM. Skaitmeniniai įrankiai ir vertinimas “. Pranešimai bus gimnazijos tinklapyje).

Atvykusios mokytojos dalyvavo praktinėje veikloje. Žengdamos į gamtos mokslų kabinetą, mokytojos patikrino savo vieną iš jutimo organų – rankas: turėjo atspėti, kokį daiktą palietė. Prisiminė mokyklos laikus ir stebėjo svogūno ląstelę per elektroninį mikroskopą . Tyrinėjo Lietuvos naudingas iškasenas, nustatė jų savybes ir įvardino uolienų pavadinimus. Mokytojos pirmą kartą dirbo su mechaninėmis fiksuoto tūrio pipetėmis. Dvyliktokės surengė „olimpines“ pipetavimo varžybas. Tiksliausiai ir teisingiausiai pipetavo Vitalija Vileikienė. Mokytojos išsiaiškino, kaip veikia triukšmomatis. Taip triukšmavo, kad prietaisas fiksavo 130 dB.

Veiklos pabaigoje reflektavome: Loreta Toleikienė ,,Ačiū už informatyvią ir įdomią dieną“. Danguolė Nausėdienė ,,Jaučiuosi patobulėjusi. Buvo puikios veiklos, o iš žemaitės tai išgirsti yra daug.“ Eglė Rubavičienė „Naudingai praleistas laikas.“. Edita Knyzerienė,,Laiminga,palylėta“.

Biologijos mokytoja metodininkė Diana Vepštienė   

Posted in Naujienos
Skip to content