Mūsų mokyklos sportininkai sausio 25 dieną dalyvavo Lietuvos mokinių žaidynių tarpzoninėse svarsčio kilnojimo varžybose. Varžybos vyko Mažeikių raj. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje. Varžybose dalyvavo keturios komandos. Mūsų mokyklos komandai atstovavo: Neringa Auzocalitaitė, Ovidijus Blažiūnas, Jonas Kenstavičius, Mantas Kenstavičius, Aivaras Gyra, Deividas Vosilius, Žilvinas Dovidaitis, Rovaldas Radžius. Varžybos klostėsi labai permainingai ir įdomiai. Geriausiai varžybose sekėsi Mantui Kenstavičiui, jis savo svorio kategorijoje tapo čempionu. Antras vietas užėmė: Neringa, Ovidijus ir Jonas. Treti savo kategorijoje buvo: Aivaras, Deividas, Žilvinas. Ketvirta vieta atiteko Rovaldui. Bendroje įskaitoje mūsų mokyklos sportininkų komanda surinko 100 taškų ir užėmė III-iąją vietą. Ketvirtoje vietoje liko Kartenos mokykla – daugiafunkcinis centras. Pirmąją vietą iškovojo šeimininkų komanda – Židininkų Marijos Pečkauskaitės gimnazija, II-ąją vietą užėmė Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija.

Kūno kultūros mokytoja Inga Rimkuvienė