2018 metų gruodžio 18 dieną projekte dirbantys mokytojai suorganizavo II-ąjį „MĄSTYMO KOVŲ“ žaidimą. Užduotis šioms kovoms kūrė E. Balsio ir konservatorijos bendrojo ugdymo skyrių mokytojai, konsultuojami  „Kūrybinio mąstymo penkiakovės“ idėjos autoriaus, lektoriaus ir moderatoriaus Andriaus Chomičiaus ir „Ąžuolyno“ gimnazijos mokytojos ekspertės Vilijos Šileikienės.

Šiame žaidime varžėsi net septynios komandos, t. y. 42 kovotojai, demonstravę intelektą, greitą reakciją, kūrybinį mąstymą. Veiviržėniškių komandos nariai mokosi tik I gimnazijos klasėje, o konservatorijos ir E. Balsio gimnazijos žaidėjai – II klasių mokiniai. Žaidėjams buvo pristatyta 10 sudėtingų užduočių, kurių atsakymai randami, pasitelkus kūrybinį ir kritinį mąstymą ir atlikus matematinius veiksmus.

Po keturių valandų intensyvių protinių kūrybinių veiklų, susumavus rezultatus, buvo paskelbti laimėtojai. Laimėjo komanda iš Veiviržėnų „ŠAULIAI“.

Sveikiname komandos narius: J. Stulpiną, J. Šalčių, D. Tiriūną, A. Žvirblytę, technologijos mokytoja I.Ruškę ir J.Šalčiaus tėvelį.

Matematikos vyr. mokytoja Svetlana Rimševičienė